Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 22 maja 2006, 13:33

autor: Krooliq

Europejski termin premiery DS Lite ujawniony

W ubiegły piątek pisaliśmy, że na francuskiej stronie Puissance Nintendo pojawiły się informacje dotyczące zarówno terminu premiery odświeżonego Dual Screena, jak i jego ceny. Wówczas nie były to jeszcze potwierdzone wiadomości. Dziś wiemy już, że Francuzi mieli rację.

W ubiegły piątek pisaliśmy, że na francuskiej stronie Puissance Nintendo pojawiły się informacje dotyczące zarówno terminu premiery odświeżonego Dual Screena, jak i jego ceny. Wówczas nie były to jeszcze potwierdzone wiadomości. Dziś wiemy już, że Francuzi mieli rację - koncern Nintendo w swoim oficjalnym oświadczeniu prasowym ogłosił, że debiut rynkowy DS Lite na Starym Kontynencie nastąpi 23 czerwca.

Potwierdziły się także doniesienia na temat ceny kieszonkowej konsolki. Przyjdzie nam za nią zapłacić 149 euro. Natomiast w przeciwieństwie do Australii i Stanów Zjednoczonych, gdzie DS Lite zadebiutuje w kolorze krystalicznej bieli, Europejczycy otrzymają na początek czarną wersję konsolki.

Europejski termin premiery DS Lite ujawniony - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.