Przyszłość God of War poznamy latem? Głos Kratosa potwierdza jedną nowość w remake'u trylogii

Christopher Judge nie wystąpi w trylogii remaków serii God of War, ale zdradził, kiedy usłyszymy coś więcej na temat cyklu.

Jakub Błażewicz

1
Przyszłość God of War poznamy latem? Głos Kratosa potwierdza jedną nowość w remake'u trylogii, źródło grafiki: Sony Santa Monica / Sony Interactive Entertainment.
Przyszłość God of War poznamy latem? Głos Kratosa potwierdza jedną nowość w remake'u trylogii Źródło: Sony Santa Monica / Sony Interactive Entertainment.

God of War odsłoni swoje sekrety tego lata, twierdzi głos Kratosa, a przynajmniej tak jego wypowiedź odczytują fani.

Miniony pokaz State of Play zafundował miłośnikom Kratosa huśtawkę nastrojów. Fani otrzymali potwierdzenie odświeżenia klasycznej trylogii serii oraz zupełnie nową grę z serii. Jednakże o remake’ach nie wiemy praktycznie nic, a spin-off pod paroma względami zaskoczył graczy.

Na osłodę fanom pozostaje wypowiedź Christophera Judge’a, czyli głosu Kratosa w nordyckich odsłonach serii. Aktor pojawił się w trakcie kanadyjskiego konwentu Fan Expo i nie umknął uwadze streamerki Fuzhpuzy. Na jej pytanie Judge potwierdził raz jeszcze, że nie pojawi się w trylogii (przynajmniej nie jako Kratos), bo do roli młodszego spartiaty raz jeszcze powróci Terrence C. Carson.

Co więcej, Amerykanin napomknął o nowym systemie walki i dodał, że najpewniej pod koniec lata usłyszymy, „co takiego porabiają”. Judge nie sprecyzował, czy chodziło mu o studio Sony Santa Monica i remaki God of War w ogóle, ale na to wskazuje kontekst. Nie wiadomo też, czy potwierdza to pełnoprawną prezentację odświeżenia trylogii GoW-a, czy też może chodzi o inny projekt, na którym pracują twórcy, a który rzekomo ma zostać zapowiedziany jeszcze w tym roku. Oczywiście fani PlayStation liczą, że Sony ujawni wszystkie swoje karty, i gdyby do tego faktycznie doszło, byłoby to coś naprawdę dużego.

God of War Trilogy Remake

God of War Trilogy Remake

PlayStation
Data wydania: Data Nieznana
God of War Trilogy Remake - Encyklopedia Gier
Chcę zagrać

1

Jakub Błażewicz

Autor: Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

Po GPU i pamięci RAM branża AI idzie po zasób, który utrzyma jej centra danych

Następny
Po GPU i pamięci RAM branża AI idzie po zasób, który utrzyma jej centra danych

Zdjęcie trzymane przez Hanako w Cyberpunku 2077 ma znaczenie, które poznali tylko gracze znający japoński. Tryb foto odkrywa jego tajemnice

Poprzedni
Zdjęcie trzymane przez Hanako w Cyberpunku 2077 ma znaczenie, które poznali tylko gracze znający japoński. Tryb foto odkrywa jego tajemnice

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl