Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

2. medyczne

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 2. Najpopularniejsze gry o tematyce medyczne.

PC
PC Windows22 WWW1
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 43
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 11
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE4
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android6 Apple iOS7
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch6 Nintendo Wii4 Nintendo DS6
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

medyczne
Hospital Haste
Hospital Haste

Strategiczne 1 września 2010

Casualowa gra strategiczno-zręcznościowa z gatunku time management, stworzona przez zabrzańskie studio deweloperskie Artifex Mundi. Gracz kieruje poczynaniami Sally, młodej lekarki, która marzy o otwarciu własnej kliniki. Wcześniej jednak bohaterka musi doprowadzić do rozkwitu pięć szpitali, troszcząc się o pacjentów i inwestując w unowocześnianie instytucji.

PCiOS

Emergency Hospital
Emergency Hospital

Strategiczne 26 listopada 2008

Emergency Room to gra strategiczno-logiczna, w której przejmujemy obowiązki pielęgniarki. Pracujemy kolejno w siedmiu różnych szpitalach, w których musimy nakierowywać pacjentów do odpowiednich gabinetów lekarskich.

PC

House M.D. – Episode 1: Globetrotting
House M.D. – Episode 1: Globetrotting

Przygodowe 30 maja 2011

Gra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej. Autorzy zaoferowali możliwość wzięcia udziału w pojedynczej sprawie poświęconej Henry’emu – starzejącej się gwieździe telewizji, prowadzącej własny program podróżniczy.

NDS

Surgeon Simulator CPR
Surgeon Simulator CPR

Zręcznościowe 13 września 2018

Surgeon Simulator CPR to opracowana przez Bossa Studios zwariowana gra medyczna, w której wcielamy się w niezbyt utalentowanego pseudochirurga, który stara się przeprowadzić transplantację różnych organów... najczęściej z opłakanym skutkiem.

Switch

My Hospital
My Hospital

Symulacje 18 stycznia 2017

My Hospital jest stworzoną przez polskie studio Cherry Pick Games i wydaną na platformy mobilne produkcją, która umożliwia graczom zaprojektowanie i prowadzenie własnego centrum medycznego.

ANDiOS

Trauma Center: Under the Knife 2
Trauma Center: Under the Knife 2

Akcji 1 lipca 2008

Kontynuacja wydanej w 2006 roku innowacyjnej gry akcji. Ponownie wcielamy się w postać chirurga, przeprowadzając skomplikowane operacje na pojawiających się w szpitalu pacjentach.

NDS

Trauma Center: Under the Knife
Trauma Center: Under the Knife

Akcji 4 października 2005

W grze Trauma Center wcielasz się w postać Dereka Stilesa, początkującego lekarza, który właśnie zmienił miejsce zamieszkania i rozpoczyna karierę w Szpitalu Nadziei (Hope Hospital). Tutaj czekają na Ciebie pacjenci, pierwsze poważne operacje oraz różnorodne wyzwania, które będą wymagały precyzji i sprytu.

NDS

Bio Inc.
Bio Inc.

Strategiczne 10 czerwca 2014

Strategia, której celem jest jak najszybsze uśmiercenie pacjenta poprzez rozwijanie u niego coraz bardziej zaawansowanych chorób, zanim zostanie wyleczony przez lekarzy. Będziemy mogli spróbować naszych sił w osiemnastu różnych scenariuszach, na czterech poziomach trudności. Twórcy położyli nacisk na realizm gry.

ANDiOS

Bio Inc. Nemesis
Bio Inc. Nemesis

Strategiczne 26 lutego 2020

Bio Inc. Nemesis jest symulatorem, w którym wcielamy się dyrektora szpitala pełnego lekarzy-morderców, starających się za wszelką cenę wykończyć swoich pacjentów. Gra jest kontynuacją cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku i została opracowana przez firmę DryGin Studios.

ANDiOS

Trauma Team
Trauma Team

Akcji 18 maja 2010

Czwarta część cieszącej się dużą popularnością serii. Tym razem wcielamy się w jednego z sześciu lekarzy oraz uczestniczymy w zróżnicowanych zabiegach i badaniach.

Wii