Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Bio Inc. (iOS)
OkładkaBio Inc. (iOS)

Bio Inc.

Strategia, której celem jest jak najszybsze uśmiercenie pacjenta poprzez rozwijanie u niego coraz bardziej zaawansowanych chorób, zanim zostanie wyleczony przez lekarzy. Będziemy mogli spróbować naszych sił w osiemnastu różnych scenariuszach, na czterech poziomach trudności.

Strategiczne | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | medyczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bio Inc. Premiera

10cze2014

iOS AND

producent: DryGin wydawca: DryGin Strona oficjalna

Bio Inc. to biomedyczna gra strategiczna stworzona przez niewielkie kanadyjskie studio DryGin, polegająca na stopniowym uśmiercaniu naszego bohatera. Gra dostępna jest w modelu darmowym z opcjami mikropłatności.

Mechanika

Naszym zadaniem jest jak najszybsze uśmiercenie ofiary, zanim zostanie ona w pełni wyleczona przez lekarzy. Czynimy to poprzez rozwijanie początkowo drobnych dolegliwości w coraz bardziej poważne jednostki chorobowe, musimy jednak robić to z umiarem, ponieważ im bardziej niepokojące są objawy, tym większa szansa, że nasza ofiara pójdzie na wizytę do lekarza.

Gra oferuje cztery poziomy trudności oraz wybór jednego z osiemnastu scenariuszy, który definiuje to, jak będzie wyglądała nasza rozgrywka. Dla przykładu, za cel możemy wybrać osobę prowadzącą niezdrowy tryb życia bądź odwrotnie – zawodowego atletę. Nasza ofiara składa się z układu krwionośnego, oddechowego, nerwowego, mięśniowego, nerkowego, szkieletowego, trawiennego oraz tarczy immunologicznej. Co jakiś czas na ekranie pojawiają się bakterie, które musimy odpowiednio szybko dotknąć, by otrzymać punkty. Wydajemy je na rozwój drzewek chorób powodujących stopniowe wyniszczanie odpowiednich układów. Zwycięstwo odnosimy, gdy nasz bohater zginie, zanim zostanie wyleczony przez lekarzy.

Inne informacje

Bio Inc. wyróżnia się dużym realizmem – występują tu prawdziwe choroby i odpowiednie dla nich objawy oraz powikłania. Oprawa graficzna jest przyjemna dla oka, menu wygląda przejrzyście, a płynne animacje z pewnością umilają rozgrywkę. Mikropłatności dają możliwość wyłączenia reklam, odblokowania opcji przyspieszania oraz włączania różnego rodzaju ułatwień.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Bio Inc.: 12+

iOS
AND