Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDWWWiOS
Okładka My Clinic (AND)
OkładkaMy Clinic (AND)

My Clinic

First Aid

Nieskomplikowana gra ekonomiczna, w której jako szef niewielkiej kliniki staramy się przekształcić ją w ogromne centrum medyczne.

Symulacje | ekonomiczne | zagraj za darmo | Facebook | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Clinic Premiera

15paź2010

WWW

11maj2011

iOS

13mar2012

AND

producent: Game Insight wydawca: Game Insight

Gry podobne do My Clinic

Turmoil

My Hospital

Paradise Island 2

First Aid to prosty symulator ekonomiczny, w którym stajemy na czele niewielkiej kliniki z zamiarem przekształcenia jej w prawdziwe centrum medyczne. Za powstanie gry odpowiada specjalizujące się w produkcjach przeglądarkowych litewskie studio Game Insight, zaś tytuł przeznaczony jest dla użytkowników popularnych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, VK czy Naver.

Zabawę rozpoczynamy, dysponując skromnym budynkiem z jednym pomieszczeniem i garstką lekarzy. Przyjmując kolejnych pacjentów, zdobywamy doświadczenie i fundusze niezbędne do rozbudowy przychodni. Z czasem pojawiają się w niej kolejne pomieszczenia, wyposażone w mniej lub bardziej wyszukane urządzenia medyczne oraz kolejni lekarze, z których każdy specjalizuje się w odmiennych rodzajach schorzeń. Zanim osiągniemy sukces czeka nas szereg pacjentów, których musimy właściwie zdiagnozować i poddać odpowiedniemu leczeniu. Warto jednak wspomnieć, że choroby, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci nie mają wiele wspólnego ze spotykanymi w rzeczywistości dolegliwościami. Autorzy puścili wodze fantazji, serwując graczom szereg zabawnych i nietypowych przypadków medycznych, balansujących na granicy absurdu.

Oprawa gry potraktowana została w sposób minimalistyczny, a większość czasu oglądamy statyczne tła przedstawiające naszą klinikę oraz poszczególne pomieszczenia, które zmieniają się nieznacznie w miarę rozbudowy. Co prawda przewidziano możliwość urozmaicenia terenu wokół kliniki, ale jedyną bezpłatną możliwością jest zbieranie specjalnych kolekcji przedmiotów, pozyskiwanych w sposób losowy wraz z kolejnymi diagnozami. Gra dostępna jest za darmo, ale podlega typowym dla gatunku ograniczeniom, takim jak wyczerpująca się energia poszczególnych lekarzy czy czas wymagany do zdiagnozowania lub wyleczenia pacjenta. Ograniczenia te możemy obejść, korzystając z pomocy zaproszonych do gry znajomych bądź dzięki mikropłatnościom.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe My Clinic: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WWW