Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Rock the Vegas (AND)
OkładkaRock the Vegas (AND)

Rock the Vegas

Kolejny przedstawiciel popularnego gatunku city builderów, w którym wznosimy od podstaw legendarne siedlisko hazardu Las Vegas. Zabawa polega na ustawicznej rozbudowie miasta i wznoszeniu kolejnych budynków, które zapewnią nam regularny dochód.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | MMO | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rock the Vegas Premiera

13paź2011

AND

26sty2012

iOS

producent: Game Insight wydawca: Game Insight

Gry podobne do Rock the Vegas

City Island

Paradise Island

My Clinic

Wydany na urządzeniach mobilnych Rock the Vegas jest kolejną w dorobku litewskiego studia Game Insight społecznościową grą ekonomiczną, należącą do popularnego gatunku city builderów. Tym razem jednak nie zajmujemy się rozbudową fikcyjnego miasta, lecz wznosimy od podstaw uważane za światowe centrum rozrywki i hazardu miasto Las Vegas.

Mechanika zabawy jest bardzo prosta i sprowadza się do wznoszenia kolejnych budynków, które będą przynosić nam regularny zysk. Ten z kolei pozwoli nam nabywać kolejne połacie terenu, na których wraz z postępami rozgrywki będziemy budować kolejne, coraz bardziej dochodowe budowle. Wśród gamy dostępnych struktur znajdziemy zarówno budynki mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej, jak i charakterystyczne dla krajobrazu Vegas ekskluzywne kasyna i hotele.

Oprawa graficzna gry stoi na przeciętnym poziomie, a budynki nie grzeszą szczegółowością. Autorzy zadbali jednak o zmieniający się cykl dnia i nocy, dzięki któremu niezbyt atrakcyjne za dnia miasto – po zapadnięciu zmroku zamienia się w połyskującą neonami, tętniącą życiem metropolię. Produkcja bazuje na typowym dla gier Game Insight modelu free-to-play, wzbogaconym mikropłatnościami i opcjami społecznościowymi. Zapraszając do zabawy znajomych, możemy odwiedzać ich miasta i dzięki temu pozyskać dodatkowe fundusze.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Rock the Vegas: 12+

iOS
AND