Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka My Hospital (AND)
OkładkaMy Hospital (AND)

My Hospital

My Hospital jest stworzoną przez polskie studio Cherry Pick Games i wydaną na platformy mobilne produkcją, która umożliwia graczom zaprojektowanie i prowadzenie własnego centrum medycznego.

Symulacje | humorystyczne | medyczne | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Hospital Premiera

18sty2017

iOS AND

Gry podobne do My Hospital

Bio Inc. Nemesis

Bio Inc. Redemption

My Clinic

My Hospital jest wydaną na platformy mobilne grą symulacyjną, która umożliwia graczom zaprojektowanie i prowadzenie własnego centrum medycznego. Za stworzenie tej produkcji odpowiada polskie studio Cherry Pick Games.

Mechanika

Rozgrywka w wydanym na AND i iOS My Hospital polega na stworzeniu własnego szpitala, a następnie zarządzaniu placówką. W ręce gracza zostaje oddana kontrola nad kilkoma aspektami:

  1. Budowa – decydujemy o tworzeniu konkretnych gabinetów, pokojów diagnostycznych, centrów leczenia i laboratoriów.
  2. Tworzenie unikatowych lekarstw – mamy możliwość hodowania roślin o leczących właściwościach i tworzenia z nich eliksirów i syropów. W grze zawarto przeszło 80 zabawnych chorób, takich jak gardło chili czy zimne dłonie. Wraz z rozwojem placówki uzyskujemy możliwość leczenia kolejnych schorzeń.
  3. Dekorowanie budynku – ciało to nie wszystko, dobry lekarz powinien dbać także o samopoczucie swojego pacjenta. Świetnym sposobem jest odpowiedni wystrój, który sprawi że chorzy poczują się jak w domu. Bogata paleta różnego rodzaju dekoracji pozwala dostosować wygląd szpitala do oczekiwań gracza.

My Hospital współpracuje z Facebookiem oraz Game Center i posiada również rozbudowane funkcje sieciowe, za pośrednictwem których możemy m.in. dzielić się z innymi osobami własnymi recepturami i projektami budynków lub dekoracji. Gra pozwala także na przyjacielską rywalizację z placówkami prowadzonymi przez innych graczy.

Kwestie techniczne

My Hospital w wersji na AND i iOS posiada prostą oprawę graficzną. Świat gry jest ukazany z perspektywy izometrycznej. Paleta barw jest żywa, a projekty postaci i budynków zabawne, dzięki czemu świetnie pasują do luźnej, humorystycznej atmosfery gry.

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe My Hospital: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND