Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4iOSAND
Okładka Surgeon Simulator A&E Anniversary Edition (PS4)
OkładkaSurgeon Simulator A&E Anniversary Edition (PS4)

Surgeon Simulator A&E Anniversary Edition

Surgeon Simulator | Surgeon Simulator Touch

Surgeon Simulator to opracowana przez Bossa Studios zwariowana gra medyczna, w której wcielamy się w nieudolnego pseudo chirurga usiłującego (z marnym skutkiem) przeprowadzić serię transplantacji różnych organów.

Zręcznościowe | FPP | humorystyczne | medyczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Surgeon Simulator A&E Anniversary Edition Premiera

12mar2014

iOS

12sie2014

PS4

14sie2014

AND

Gry podobne do Surgeon Simulator A&E Anniversary Edition

Two Point Hospital

Surgeon Simulator to humorystyczna gra medyczna. Projekt jest komercyjną i znacznie ulepszoną wersją darmowej produkcji pod tym samym tytułem. Obie gry opracował niezależny zespół Bossa Studios.

Głównym bohaterem jest Nigel Burke. Nie jest on jeszcze chirurgiem, ale taki „mały” szczegół nie powstrzymuje go przed próbami operowania na żywych ludziach. Tytuł gry jest ironiczny. W rzeczywistości bowiem w Surgeon Simulator nie uświadczymy jakiegokolwiek realizmu. Zamiast tego całość jest produkcją komediową i zabawa polega głównie na bardzo nieudolnych próbach zoperowania pacjenta, najczęściej kończących się zmasakrowaniem jego ciała. Sercem gry uczyniono system sterowania, który jest wyjątkowo czuły. Został on tak pomyślany, aby jego pełne opanowanie było praktycznie niemożliwe. Prowadzi to do przezabawnych rezultatów, gdy przez przypadek wyrzucamy pacjentowi płuca, łamiemy żebra, a serce ląduje na podłodze.

Podczas zabawy posługujemy się zarówno narzędziami chirurgicznymi, jak i domowymi (w tym młotkiem). Każda operacja musi zostać przeprowadzona przed upływem limitu czasowego. W porównaniu z pecetowym pierwowzorem, wersja Touch oferuje nieco więcej wyzwań. Oprócz transplantacji serca, nerek i mózgu wykonujemy także przeszczepy oczu oraz zębów. W późniejszym okresie wprowadzono także opcję autopsji kosmity. Znany z wersji PC tryb karetki zastąpiono nowym, w którym operujemy na wózku pędzącym przez szpitalny korytarz. Dodatkowo, w przeciwieństwie do wersji PC, podczas operacji ręce chirurga nie są widoczne na ekranie.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Surgeon Simulator A&E Anniversary Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
iOS
AND