Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2014, 11:29

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Nowe The Humble Weekly Sale z grami od PewDiePie (m.in. Guacamelee! Gold Edition, State of Decay i Garry’s Mod)

W najnowszej edycji cotygodniowej promocji The Humble Weekly Sale znajdziemy takie niezależne hity jak Guacamelee! Gold Edition, Surgeon Simulator 2013, State of Decay i Garry’s Mod. Akcja potrwa do wieczora w czwartek 17 kwietnia.

Nowe Humble Bundle z grami wybranymi przez PewDiePie. - Nowe The Humble Weekly Sale z grami od PewDiePie (m.in. Guacamelee! Gold Edition, State of Decay i Garry’s Mod) - wiadomość - 2014-04-11
Nowe Humble Bundle z grami wybranymi przez PewDiePie.

Do najnowszej edycji promocji The Humble Weekly Sale gry wybierał słynny YouTuber PewDiePie, który zatroszczył się o ciekawy zestaw dla fanów gier niezależnych. W podstawowym pakiecie, dostępnym przy wpłatach za obojętnie jaką kwotę (klucze do serwisu Steam dodawane są do zamówień na kwotę przynajmniej 1 dolara), otrzymuje się następujące tytuły:

Wpłacając przynajmniej 6 dolarów, otrzymacie dodatkowo:

  • SpeedRunners (dwuwymiarowa gra platformowo-wyścigowa, dostępna w ramach Steam Early Access),
  • Garry’s Mod (kultowa już komercyjna wersja słynnej modyfikacji silnika Source).

Oprócz tego przygotowano jeszcze dwa progi – 10 i 15 dolarów. Przekroczenie pierwszego z nich gwarantuje grę Probably Archery (zabawa w łucznika), a drugiego State of Decay (survival sandbox z zombie). Do tego dodawane są jeszcze ścieżki dźwiękowe wybranych produkcji, a wpłaty rozdzielamy pomiędzy deweloperów, organizatorów akcji i fundacje charytatywne.