Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Bio Inc. Nemesis (AND)

Bio Inc. Nemesis

Bio Inc. Nemesis jest symulatorem, w którym wcielamy się dyrektora szpitala pełnego lekarzy-morderców, starających się za wszelką cenę wykończyć swoich pacjentów. Gra jest kontynuacją cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku i została opracowana przez firmę DryGin Studios.

Strategiczne | zagraj za darmo | humorystyczne | elementy strategiczne | multiplayer | medyczne

Okładka Bio Inc. Nemesis (AND)

producent: DryGin

wydawca: DryGin

data premiery gry:

26lut2020

AND iOS

Bio Inc. Nemesis to zrealizowany w konwencji czarnej komedii symulator, który pozwala graczom wcielić się w złego lekarza – szefa zespołu starającego się poddać pacjentów jak największemu cierpieniu. Produkcja stanowi kontynuację cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku i została opracowana przez autorów poprzednich części – deweloperów z DryGin Studios.

Mechanika

W Bio Inc. Nemesis wcielamy się w lekarza prowadzącego szpital, który za cel obrał sobie szkodzenie pacjentom. Zabawę rozpoczynamy od wybrania postaci do swojego zespołu. Na liście znaleźć można kilkudziesięciu bohaterów – każdy z nich posiada określoną specjalizację i specjalne umiejętności. Przykładowo jedni potrafią lepiej wpływać na styl życia ludzi, zaś inni są świetni w wymyślaniu dodatkowych czynników ryzyka, które zwiększają zagrożenie daną chorobą.

Następnie staramy się zrobić wszystko, co tylko możemy, by jak najszybciej wykończyć pacjenta – polega to głównie na podejmowaniu różnego rodzaju decyzji opartych o analizę statystyk postaci i przedstawione nam symptomy. Musimy m.in. zarażać ludzi przeróżnymi chorobami oraz wykonywać niewłaściwe procedury w nadziei na to, że ich zabiją. Wszystko to robimy, starając się przechytrzyć konkurencyjną ekipę „prawdziwych” medyków, bezczelnie niweczących nasze wysiłki i ratujących pacjentów. Kluczem do naszego sukcesu jest skuteczne łączenie wiedzy i zdolności poszczególnych lekarzy.

W miarę postępów w rozgrywce nasze postacie rozwijają się. Odblokowujemy nowe zdolności specjalne, które pozwalają „zabrać się” za coraz to zdrowszych pacjentów.

Tryby gry

W Bio Inc. Nemesis możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi. Gra oferuje trzy odmienne kampanie oraz sieciowy tryb areny, który pozwala rywalizować z innymi graczami.

Kwestie techniczne

The Bio Inc. Nemesis posiada dość prostą oprawę graficzną, która łączy dwu-i i trójwymiarowe elementy w jedną, spójną całość. Składa się na nią głównie kolorowy interfejs, który w niektórych miejscach jest okraszony ciekawie animowanymi modelami pacjentów i lekarzy. Te ostatnie są utrzymane w dość oryginalnej, niezbyt realistycznej stylistyce, przywodzącej na myśl skojarzenia z Fortnite.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Bio Inc. Nemesis

Wymagania wiekowe Bio Inc. Nemesis

12+

Wymagania sprzętowe Bio Inc. Nemesis

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS