Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Bio Inc. Nemesis (iOS)
OkładkaBio Inc. Nemesis (iOS)

Bio Inc. Nemesis

Bio Inc. Nemesis jest symulatorem, w którym wcielamy się dyrektora szpitala pełnego lekarzy-morderców, starających się za wszelką cenę wykończyć swoich pacjentów. Gra jest kontynuacją cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku i została opracowana przez firmę DryGin Studios.

Strategiczne | zagraj za darmo | humorystyczne | elementy strategiczne | medyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bio Inc. Nemesis Premiera

26lut2020

AND iOS

producent: DryGin wydawca: DryGin

Gry podobne do Bio Inc. Nemesis

Pandemic: The Board Game

Monopoly

My Hospital

Bio Inc. Nemesis to zrealizowany w konwencji czarnej komedii symulator, który pozwala graczom wcielić się w złego lekarza – szefa zespołu starającego się poddać pacjentów jak największemu cierpieniu. Produkcja stanowi kontynuację cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku i została opracowana przez autorów poprzednich części – deweloperów z DryGin Studios.

Mechanika

W Bio Inc. Nemesis wcielamy się w lekarza prowadzącego szpital, który za cel obrał sobie szkodzenie pacjentom. Zabawę rozpoczynamy od wybrania postaci do swojego zespołu. Na liście znaleźć można kilkudziesięciu bohaterów – każdy z nich posiada określoną specjalizację i specjalne umiejętności. Przykładowo jedni potrafią lepiej wpływać na styl życia ludzi, zaś inni są świetni w wymyślaniu dodatkowych czynników ryzyka, które zwiększają zagrożenie daną chorobą.

Następnie staramy się zrobić wszystko, co tylko możemy, by jak najszybciej wykończyć pacjenta – polega to głównie na podejmowaniu różnego rodzaju decyzji opartych o analizę statystyk postaci i przedstawione nam symptomy. Musimy m.in. zarażać ludzi przeróżnymi chorobami oraz wykonywać niewłaściwe procedury w nadziei na to, że ich zabiją. Wszystko to robimy, starając się przechytrzyć konkurencyjną ekipę „prawdziwych” medyków, bezczelnie niweczących nasze wysiłki i ratujących pacjentów. Kluczem do naszego sukcesu jest skuteczne łączenie wiedzy i zdolności poszczególnych lekarzy.

W miarę postępów w rozgrywce nasze postacie rozwijają się. Odblokowujemy nowe zdolności specjalne, które pozwalają „zabrać się” za coraz to zdrowszych pacjentów.

Tryby gry

W Bio Inc. Nemesis możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi. Gra oferuje trzy odmienne kampanie oraz sieciowy tryb areny, który pozwala rywalizować z innymi graczami.

Kwestie techniczne

The Bio Inc. Nemesis posiada dość prostą oprawę graficzną, która łączy dwu-i i trójwymiarowe elementy w jedną, spójną całość. Składa się na nią głównie kolorowy interfejs, który w niektórych miejscach jest okraszony ciekawie animowanymi modelami pacjentów i lekarzy. Te ostatnie są utrzymane w dość oryginalnej, niezbyt realistycznej stylistyce, przywodzącej na myśl skojarzenia z Fortnite.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Bio Inc. Nemesis: 12+

Bio Inc. Nemesis Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS