Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka House M.D. – Episode 1: Globetrotting (NDS)

House M.D. – Episode 1: Globetrotting NDS

Gra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej. Autorzy zaoferowali możliwość wzięcia udziału w pojedynczej sprawie poświęconej Henry’emu – starzejącej się gwieździe telewizji, prowadzącej własny program podróżniczy.

Przygodowe | seriale TV | operacje | medyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka House M.D. – Episode 1: Globetrotting (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

30maja2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

House M.D. – Episode 1: Globetrotting to pierwszy z pięciu epizodów gry przygodowej House M.D., bazującej na słynnym serialu telewizyjnych o przygodach Gregory’ego House’a, genialnego lekarza szpitala Princeton-Plainsboro. Produkcja w tej formie dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej DSiWare.

W Episode 1: Globetrotting gracz otrzymuje możliwość wzięcia udziału w pojedynczej sprawie poświęconej Henry’emu – starzejącej się gwieździe telewizji, prowadzącej własny program podróżniczy. Rola uczestnika zabawy sprowadza się do wzięcia udziału w fabularyzowanej historii, przeplatanej prostymi zagadkami logicznymi oraz etapami wzorowanymi na rozwiązanych znanych z gier przygodowych.

House M.D. przenosi gracza w świat najtrudniejszych zagadek medycznych. Jako tytułowy bohater wraz ze swoim sztabem specjalistów szpitala Princeton-Plainsboro, w tym doktorem Taubem oraz doktor Hadley (czyli Trzynastką) diagnozujemy niewyjaśnione dotąd choroby i niesiemy pomoc pacjentom. W grze pojawiają się starzy bohaterowie House M.D. – doktorzy Allison Cameron, Robert Chase oraz Erik Foreman – jak i przyjaciele House’a, doktor Lisa Cuddy i James Wilson.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe House M.D. – Episode 1: Globetrotting

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe House M.D. – Episode 1: Globetrotting

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • DSiWare