Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Operacje

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce operacje ułożone według popularności.

operacje
PC
PC Windows3
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii1 Nintendo DS4
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe3
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1 Towarzyskie1
House M.D.
House M.D.

Przygodowe 13 września 2010

Gra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej. Jako tytułowy lekarz wspomagany przez zespół specjalistów zmierzyć się z serią skomplikowanych zagadek medycznych. W tym cel wykonujemy badania obdukcyjne oraz analizy laboratoryjne, a także zabiegi chirurgiczne. W ostateczność możemy też przeszukać dom chorego.

PCNDS

Chirurdzy
Chirurdzy

Przygodowe 10 marca 2009

Oparta na motywach popularnego serialu telewizyjnego prosta gra przygodowa, w której śledzimy losy tytułowych chirurgów, wpływając na podejmowane przez nich decyzje i rozwiązując proste mini-gry zręcznościowe. Fabuła podzielona jest na pięć zasadniczych aktów, symbolizujących odcinki serialu.

PCWiiNDS

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under
Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under

Towarzyskie 28 stycznia 2008

Przeznaczony dla młodszych graczy przystępny symulator leczenia przedstawicieli ziemskiej fauny. Korzystając z dostępnego ekwipunku, staramy się zdiagnozować chorobę oraz opracować skuteczny sposób leczenia. Gra ma też walory edukacyjne - wykryte schorzenia zostają gruntownie opisane, zaznajamiając nas z najistotniejszymi informacjami na ten temat.

PCNDS

House M.D. – Episode 1: Globetrotting
House M.D. – Episode 1: Globetrotting

Przygodowe 30 maja 2011

Gra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej. Autorzy zaoferowali możliwość wzięcia udziału w pojedynczej sprawie poświęconej Henry’emu – starzejącej się gwieździe telewizji, prowadzącej własny program podróżniczy.

NDS

Zoo Hospital
Zoo Hospital

Logiczne 23 października 2007

Gra strategiczno-logiczna, w której wcielamy się w postać weterynarza. Zajmujemy się między innymi leczeniem lwów, hien, zebr, czy kangurów. Większość problemów rozwiązuje się przystępując do prostych mini-gier.

WiiNDS