Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCNDS
Okładka Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under (PC)
OkładkaPet Vet 3D: Animal Hospital Down Under (PC)

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under

Przeznaczony dla młodszych graczy przystępny symulator leczenia przedstawicieli ziemskiej fauny. Korzystając z dostępnego ekwipunku, staramy się zdiagnozować chorobę oraz opracować skuteczny sposób leczenia.

Towarzyskie | operacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under Premiera

28sty2008

PC NDS

Gry podobne do Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under

Dogz 5

Barbie Horse Adventures: Riding Camp

Hotel dla zwierzaków

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under to barwny, przystępny symulator leczenia przedstawicieli ziemskiej fauny. Jako młodzi adepci weterynarii zgłębiamy tajniki kuracji sympatycznych zwierzątek z różnego rodzaju mniej lub bardziej dokuczliwych dolegliwości. Poznajemy najbardziej charakterystyczne problemy zdrowotne danych gatunków i ogólnie dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy na tematy bezpośrednio związane z zoologią – nauką o zwierzętach.

Program oferuje dwa główne tryby zabawy – scenariusze (scenario mode) oraz wolną rozgrywkę (freeplay). Zanim jednak zaczniemy na poważnie aplikować naszą medyczną wiedzę, warto wcześniej poświęcić parę chwil na przejście przyjaznego, przemyślanego samouczka, który dobrze zaznajomi nas z podstawowymi czynnościami i interfejsem użytkownika. Główny tryb rozgrywki polega na leczeniu wybranego przez nas gatunku zwierzaków. Po określeniu naszej specjalizacji i otwarciu gabinetu pozostaje nam już tylko czekać na pierwszych pacjentów. Ci pojawią się całkiem szybko i czasami będą wymagać dłuższej, wielodniowej opieki lekarskiej. W razie konieczności sadzamy milusińskiego na stole weterynaryjnym i, korzystając z dostępnego ekwipunku, staramy się zdiagnozować chorobę oraz opracować skuteczny sposób leczenia. Każde wykryte przez nas schorzenie zostaje następnie gruntownie opisane przez grę, zaznajamiając nas z najistotniejszymi informacjami na jego temat. Zadowolony ze swego uzdrowionego towarzysza klient zostawi w naszej przychodni okrągłą sumkę, za którą możemy następnie nabyć różnego rodzaju dodatki do naszej kliniki – od wszelkiej maści zabawek przez różnego rodzaju klatki i pokarmy, aż po przydatne dla naszego weterynarza akcesoria.

Warto przy tym zauważyć, iż nie mamy do czynienia ze skrajnie realistycznym symulatorem – gra jest dostosowana do potrzeb młodszego gracza, pozwala więc na swobodną interakcję (karmienie, zabawa, wypoczynek) z leczonymi przez nas zwierzątkami. Oczywiście znacznie więcej czasu na tego typu rozrywkę mamy w trybie freeplay, dającym jeszcze większą swobodę działania. Omawiana pozycja może być także ciekawym nabytkiem dla miłośników wodnych form życia – istnieje bowiem możliwość opiekowania się rybkami i innymi podwodnymi stworzeniami.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza)
  • 750 MB HDD
  • Windows 2000/XP
PC
NDS