Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Project Hospital (PC)

Project Hospital PC

Project Hospital jest stworzoną przez niezależne studio Oxymoron Games grą strategiczną, w ramach której możemy pokierować wirtualnym szpitalem. Produkcja ta może przywodzić na myśl wydane w latach 90. Theme Hospital autorstwa słynnej firmy Bullfrog.

Strategiczne | ekonomiczne | medyczne | indie

PC Windows
Okładka Project Hospital (PC)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

30października2018

30października2018

Steam

Project Hospital jest stworzoną przez niezależne studio Oxymoron Games grą strategiczną, w ramach której możemy pokierować wirtualnym szpitalem. Produkcja ta może przywodzić na myśl wydane w latach 90-tych Theme Hospital autorstwa słynnej firmy Bullfrog.

Mechanika

Project Hospital w wersji na PC jest klasyczną grą strategiczną, polegającą na stopniowym rozwijaniu oddanej w ręce gracza placówki medycznej. By osiągnąć sukces, trzeba wykazać się nie tylko wysokimi umiejętnościami w zakresie zarządzania, ale też smykałką do medycyny, a nawet architektury. To właśnie od naszych decyzji zależą bowiem takie detale, jak projekt budynku, dobór personelu, wybór towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi podejmiemy współpracę, a także skład i zakres obowiązków poszczególnych oddziałów.

W Project Hospital znajdziemy również setki prawdziwych, wiernie odwzorowanych schorzeń – co ciekawe, pod tym względem gra idzie o krok dalej względem klasycznego Theme Hospital, który zmuszał graczy do radzenia sobie głównie ze zmyślonymi, niejednokrotnie śmiesznymi chorobami. Otrzymujemy również możliwość pochylenia się nad danym pacjentem i samodzielnego zlecania badań i procedur medycznych. Sukcesy odniesione w leczeniu kolejnych chorych przyczyniają się do wzrostu reputacji naszej placówki i dają nam dostęp do lepszej jakości sprzętu.

Kwestie techniczne

Project Hospital posiada dwuwymiarową oprawę graficzną. Nasz szpital obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Zarówno świat gry, jak i interfejs użytkownika są klarowne i utrzymane w stonowanych kolorach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 85 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,99 PLN

Gry podobne do Project Hospital

Wymagania wiekowe Project Hospital

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Project Hospital

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core i3, 3 GB RAM, karta grafiki Intel HD 4000 lub lepsza, Windows 7 64-bit