Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Emergency Room 3 (PC)

Emergency Room 3 PC

Interaktywna symulacja pracy lekarzy w szpitalu na ostrym dyżurze, gdzie ratujemy ludzkie życie w różnych krytycznych przypadkach.

Strategiczne | medyczne

PC Windows
Okładka Emergency Room 3 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28czerwca2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Emergency Room 3 to najnowsza część bardzo popularnej serii gier interaktywnych symulujących pracę lekarzy. Inspiracją do jej powstania był telewizyjny serial „Ostry dyżur”, co zaowocowało umiejętnym połączeniem telewizyjnej dramaturgii z wciągającą symulacją.

Kierujemy tu grupą lekarzy przyjmujących pacjentów z wypadków drogowych, ofiary postrzałów oraz inne nagłe przypadki. Przy każdym z nich, na podstawie różnorodnych badań i medycznych analiz, musimy szybko zadecydować jak ratować zagrożone życie. Zawsze możemy wykorzystać szereg specjalistycznych narzędzi używanych w krytycznych sytuacjach, jak np.: defibrylator.

W ER 3 możemy uratować życie 50. pacjentom, którzy trafiają na oddział z różnych powodów: kontuzje sportowe, komplikacje ciąży, zawały serca itd.. Po badaniu i postawieniu prawidłowej diagnozy musimy podjąć leczenie, które mimo naszych wysiłków nie zawsze przyniesie pożądany skutek. Realizm potęguje dodatkowo możliwość jednoczesnego zaistnienia kilku nagłych przypadków.

  • Godzina wstawek filmowych oraz ponad tysiąc kwestii dialogowych.
  • Trzy tryby trudności gry: ekspert, normalny i nowicjusz.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Emergency Room 3

Wymagania wiekowe Emergency Room 3

12+

Wymagania sprzętowe Emergency Room 3

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM