Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka 911: Fire & Rescue (PC)

911: Fire & Rescue PC

Zmagania straży pożarnej wyposażonej w nowoczesny sprzęt gaśniczy i ratunkowy z nieprzewidywalnym żywiołem, jakim jest ogień trawiący łąki, lasy i domy.

Strategiczne

PC Windows
Okładka 911: Fire & Rescue (PC)

producent: WizardWorks

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13czerwca2001

911: Fire & Rescue to kolejna gra (po Emergency Rescue: Firefighters) opowiadająca o dzielnych strażakach, walczących z żywiołem o ludzkie życie. Jest to interaktywna gra rozgrywająca się w trójwymiarowym wirtualnym świecie, w którym ogień to prawie żywa bestia, nieprzewidywalna i pochłaniająca wszystko na swojej drodze. Całość zmagań podziwiamy z perspektywy trzeciej osoby.

Do rozegrania mamy piętnaście misji gaśniczych, w których przyjdzie nam zmierzyć się z różnymi rodzajami pożarów – od płonącej łąki do pożarów pojazdów i domów. Naszym zadaniem jest: niedopuszczenie do strat wśród ludzi, zapobiegnięcie rozprzestrzenianiu się ognia, opanowanie sytuacji i ugaszenie pożaru. Grę rozpoczynamy misją treningową, w której zdobywamy konieczne umiejętności do walki z ogniem oraz ratowania zagrożonych cywili. Do dyspozycji mamy nowoczesne, obecnie wykorzystywane wyposażenie ratunkowe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe 911: Fire & Rescue

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe 911: Fire & Rescue

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D