Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

5. manager

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 5. Najpopularniejsze gry o tematyce manager.

PC
PC Windows215 WWW11
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 47 Sony PlayStation 310 Sony PlayStation 213
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable9
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE5 Microsoft Xbox 36013 Microsoft Xbox4
Mobile
Android17 Apple iOS18
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch5 Nintendo Wii1 Nintendo DS1
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance1
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

manager
International Cricket Captain III
International Cricket Captain III

Sportowe 6 lipca 2007

Menadżer sportowy, podejmujący tematykę krykietu. Do wyboru pięć różnych trybów zabawy. Na uwagę zasługują także rozbudowane opcje zarządzania wybraną przez siebie drużyną.

PCPS2PSP

Premier Manager 2012
Premier Manager 2012

Sportowe 9 listopada 2011

Premier Manager 2012 pozwala wcielić się w menadżera wybranej drużyny piłkarskiej, wchodzącej w skład jednej z największych lig europejskich. W przeciwieństwie do konkurencyjnych tytułów, produkcja studia Urbanscan Limited nie skupia się na licznych statystykach, tylko na prostocie obsługi.

PCPS3

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010
Pro Cycling Manager: Tour de France 2010

Symulacje 16 czerwca 2010

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 jest menedżerem sportowym przygotowanym przez studio Cyanide z myślą o fanach kolarstwa. Gracz wciela się w kierownika jednego z profesjonalnych teamów kolarskich, a do jego zadań należy m.in. zarządzanie zespołem, czuwanie nad treningami kolarzy, troska o sprawy finansowe oraz ustalanie strategii działania w trakcie wyścigu.

PCPSP

Total Extreme Wrestling 2005
Total Extreme Wrestling 2005

Sportowe 6 października 2005

Total Extreme Wrestling 2005 to gra sportowa z elementami strategii ekonomicznej, stworzona przez Grey Dog Software. Gracz wciela się w rolę promotora walk amerykańskich zapaśników. Do obowiązków menedżera należy m.in. negocjowanie umów z zawodnikami, tworzenie scenariuszy walk, zawieranie umów na transmisje telewizyjne oraz podpisywanie kontraktów reklamowych.

PC

Franchise Hockey Manager 6
Franchise Hockey Manager 6

Sportowe 11 października 2019

Kolejna odsłona serii zaawansowanych menadżerów hokeja, który pozwala pokierować drużyną w jednej z kilkudziesięciu oficjalnych lig światowych. Za przygotowanie Franchise Hockey Manager 6 odpowiada studio Out of the Park Developments.

PC

FX Eleven: The Football Manager for Every Fan
FX Eleven: The Football Manager for Every Fan

Sportowe 31 stycznia 2014

Rozbudowany manager piłkarski, będący podrasowaną wersją popularnej w Hiszpanii gry FX Fútbol. W grze możemy poprowadzić jedną z 450 drużyn z najważniejszych lig, decydując o wszystkich aspektach działalności klubu. Brak licencji gra rekompensuje nam stopniem złożoności oraz wysokiej jakości oprawą.

PC

Pro Rugby Manager 2004
Pro Rugby Manager 2004

Sportowe 26 marca 2004

Wirtualny menadżer Rugby - sportu, który zyskuje coraz większą popularność na świecie. W pełnej wersji programu gracze mogą poprowadzić do zwycięstwa dowolną drużynę z naszego globu.

PC

Premier Manager 2003-2004
Premier Manager 2003-2004

Sportowe 18 grudnia 2003

„Premier Manager 2003/2004” należy do gatunku managerów piłkarskich, gdzie prym wiodą wszelkie statystyki i tabelki, a nie – jak w większości innych gier, ładna i widowiskowa oprawa wizualna.

PC

Club Manager
Club Manager

Sportowe 1 października 2003

Club Manager 2003/04 to seria aż osiemnastu menadżerów piłkarskich. Autorzy gry skupili się na lidze angielskiej. Każdy wydawany osobno tytuł pozwala na grę wyłącznie jednym z zespołów startujących w Premier League. Zadaniem gracza jest poprowadzenie wybranego teamu do końcowego zwycięstwa.

PC

Premier Manager 2006-2007
Premier Manager 2006-2007

Sportowe 18 sierpnia 2006

Premier Manager 2006-2007 to dwunasta odsłona serii popularnych menadżerów piłkarskich, tworzonych od 1992 r. Za produkcję gry odpowiada studio Zoo Digital Publishing, mające na celu wykreowanie poważnej konkurencji dla Football Managera 2007.

PCPS2

Cycling Manager 3
Cycling Manager 3

Sportowe 4 czerwca 2003

Trzecia część cyklu managerów kolarskich Cycling Manager, który na przestrzeni kilku lat swego rozwoju zdobył sobie zasłużone uznanie setek miłośników tej dyscypliny sportowej.

PC

Championship Manager 3
Championship Manager 3

Sportowe 15 marca 1999

Trzecie wydanie niezwykle popularnego managera piłkarskiego, wprowadzające wiele nowych możliwości oraz nowe ligi zagraniczne z oryginalnymi składami.

PC

Liga Polska Manager 2000
Liga Polska Manager 2000

Sportowe 2 lutego 2000

Najnowsza wersja managera piłkarskiego zawierającego drużyny z polskiej Ekstraklasy w sezonie 2000. Werbujemy zawodników, dobieramy im programy treningowe i ustalamy taktykę na mecze. Musimy też dbać o finansową kondycję klubu i pozyskiwanie sponsorów. Istnieje nawet możliwość „kupowania” meczów.

PC

Insane Speedway
Insane Speedway

Sportowe 31 grudnia 1997

Realistyczny menadżer polskiej ligi żużlowej, pozwalający stanąć na czele dowolnej z drużyn, zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 1997. Podczas gry musimy dbać nie tylko o skład i wyniki zawodów, ale także o całe zaplecze i sferę finansową działalności klubu. Przewidziano też smaczki w postaci kupowania meczy, zatrudniania szpiegów i sabotowania przeciwnika.

PC

Football Director DS
Football Director DS

Sportowe 28 listopada 2008

Rozbudowany menadżer piłkarski stworzony z myślą o konsoli przenośnej Nintendo DS. Na początku zabawy wybieramy drużynę, którą chcemy uczynić mistrzami. Następnie naszym zadaniem jest planowanie treningów, ustalanie składów i taktyk na mecze oraz pozyskiwanie nowych zawodników.

NDS

Speedway Manager
Speedway Manager

Sportowe 28 stycznia 2011

Przeglądarkowy manager żużlowy dostępny na Facebooku, inspirowany osiągnięciami Tomasza Golloba, który niedługo przed wydaniem gry został mistrzem świata w żużlu.

WWW

Tour de France: The Official Game
Tour de France: The Official Game

Symulacje 1 lipca 2011

Tour de France: The Official Game to wyprodukowana przez studio Cyanide gra sportowa, pozwalająca wcielić się w rolę jednego z zawodników uczestniczących w prestiżowym cyklu wyścigów kolarskich. Gracze mają okazję stanąć na starcie 21 etapów słynnego Tour de France. Wszystkie lokacje w grze odwzorowane zostały na podstawie autentycznych scenerii wyścigu.

X360PS3

Tour de France 2013 - 100th Edition
Tour de France 2013 - 100th Edition

Sportowe 20 czerwca 2013

Pro Cycling Manager 2013 jest jedną z odsłon popularnego menadżera kolarskiego, który wydawany jest regularnie od 2001 roku. Stając na czele zawodowej drużyny, gracz musi dbać nie tylko o jej formę i finanse, lecz także dowodzić jej członkami podczas wyścigów.

PCX360PS3

Wrestling Spirit 2
Wrestling Spirit 2

RPG 29 czerwca 2006

Wrestling Spirit 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku gry Adama Rylanda – Wrestling Spirit: Rookie to Legend. Podobnie jak w pierwowzorze, gracze kierują poczynaniami profesjonalnego wrestlera, który na zapaśniczym ringu próbuje zdobyć sławę i bogactwo. Twórcy sequela zadbali m.in. o większą liczbę dostępnych ciosów i chwytów, a także nowe tryby zabawy.

PC

Rock Manager
Rock Manager

Strategiczne 26 października 2001

Manager zespołu rockowego promowany przez firmę Pan Interactive. Gracze mogą stać się managerem dobrze rokującej kapeli rockowej i swymi śmiałymi posunięciami marketingowymi doprowadzić ją na szczyty popularności.

PC

Motorsport Manager Mobile 3
Motorsport Manager Mobile 3

Strategiczne 18 lipca 2018

Gra strategiczna, w której wcielamy się w menadżera zespołu wyścigowego. Podejmujemy wszystkie decyzje – od personalnych, przez te związane z rozwojem pojazdów, kończąc na strategii i taktyce na dany sezon oraz wyścig. Produkcja jest trzecią grą należącą do serii Motorsport Manager.

ANDiOS

Football Liga Polska 2010
Football Liga Polska 2010

Sportowe prace wstrzymane

Przejmujemy kontrolę nad drużyną piłkarską jednej z dwunastu różnych lig, w tym polskiej ekstraklasy lub pierwszej ligi. Zarządzamy zespołem, zatrudniamy nowych zawodników i obmyślamy dobrą taktykę na kolejne mecze.

PC

Pro Rugby Manager 2
Pro Rugby Manager 2

Sportowe 25 lutego 2005

Pro Rugby Manager 2005 to, jak sama nazwa wskazuje, kolejna edycja wirtualnego menadżera rugby. W grze pełnimy jednocześnie dwie funkcje: głównego menadżera oraz trenera zespołu, co w praktyce oznacza zajmowanie się praktycznie wszystkimi rzeczami, które składają się na prowadzenie profesjonalnej drużyny rugby.

PC

Menedżer Piłkarski 2004/2005
Menedżer Piłkarski 2004/2005

Sportowe 11 sierpnia 2004

Zrealizowany w klasycznym stylu manager piłkarski. Pomimo tego, iż „Menedżer Piłkarski” nie posiada oficjalnych licencji największych lig europejskich, ewentualne braki można bardzo szybko nadrobić dzięki wbudowanemu edytorowi bazy danych piłkarzy, drużyn i lig.

PC