Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Enlight Software

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące Enlight Software


Powstaje dodatek do gry Capitalism II z 2001 roku - Capitalism Lab
Powstaje dodatek do gry Capitalism II z 2001 roku - Capitalism Lab

Góral, 3 grudnia 2012, 09:04

Deweloper gry Capitalism II, studio Enlight Software, pracuje nad dodatkiem do jedenastoletniej już produkcji. Nie podano daty debiutu Capitalism Lab, ale mamy trochę informacji na temat rozszerzenia.

Wieści ze świata (Forza Motorsport 4, Gran Turismo 5, GTA III) 25/6/12
Wieści ze świata (Forza Motorsport 4, Gran Turismo 5, GTA III) 25/6/12

Hed, 25 czerwca 2012, 14:42

W poniedziałkowych wieściach piszemy o darmowym dodatku do Forza Motorsport 4 oraz świetnych wynikach fanów Gran Turismo 5. Wspominamy też o grze Final Fantasy XI, która, jak się okazuje, jest najbardziej dochodową odsłoną serii Final Fantasy. To nie koniec mniej istotnych, ale jednak interesujących wiadomości z ostatnich dni.

Wieści ze świata (GoldenEye 007: Reloaded, Team Meat, Blizzard) 15/09/11

Jiker, 15 września 2011, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnej edycji GoldenEye 007: Reloeaded na PS3, becie Rusty Hearts, nowych grach na PlayStation Vita, podsumowaniu akcji Summer of Arcade, a także kolejnych produkcjach Grasshopper Manufacture i t Team Meat. Zapraszamy do lektury.

Czerwony Kapturek od Americana McGee
Czerwony Kapturek od Americana McGee

Adrian Werner, 3 marca 2010, 08:56

Na należącym do American McGee koncie Flickr pojawiły się artworki, które sporo mówią o następnej grze jaką ma w planach ten twórca.

Premiery gier w Polsce (15-21 czerwca)
Premiery gier w Polsce (15-21 czerwca)

Vercetti, 22 czerwca 2009, 18:15

Początek wakacji to z reguły początek posuchy, jeśli chodzi o premiery gier - zarówno za granicą, jak i nad Wisłą. W minionym tygodniu rodzimi dystrybutorzy nie zmienili biegu historii i dostarczyli do sklepów zaledwie piątkę nowych tytułów.

Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)
Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

Vercetti, 8 czerwca 2009, 08:01

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.

Premiery gier w Polsce (27 kwietnia - 3 maja)
Premiery gier w Polsce (27 kwietnia - 3 maja)

Vercetti, 4 maja 2009, 11:48

Jeśli w czasie długiego weekendu ktoś postanowił wybrać się do sklepu w celu nabycia kilku nowości, nie mógł czuć się zawiedziony. W gronie tytułów, które zadebiutowały na polskim rynku w ubiegłym tygodniu, pojawiło się aż osiem premierowych pozycji – w tym długo oczekiwane przygody Wolverine’a oraz dwa mocno spóźnione dodatki do Neverwinter Nights.

Restaurant Empire – kontynuacja po pięciu latach
Restaurant Empire – kontynuacja po pięciu latach

Brucevsky, 14 stycznia 2009, 12:01

Pięć lat przyszło czekać fanom Restaurant Empire na drugą część ich ulubionej gry. Według informacji płynących od Paradox Interactive, firma ustaliła już razem z producentem, Enlight Software, datę premiery tej produkcji. Jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy pudełka z Restaurant Empire 2 wylądują na półkach sklepowych w USA w kwietniu 2009 roku.

Kieszonkowa wersja Hotel Giant w przyszłym miesiącu

Jiker, 13 października 2008, 11:13

O tym, że konwersja pierwszego pecetowego Hotel Giant zmierza na Nintendo DS wiemy od czerwca. Dopiero dzisiaj szefostwo firm Creative Patterns i Nobilis zdecydowało się jednak na publikację oficjalnej zapowiedzi gry. Nie pozostało nam zatem nic innego, jak tylko zebrać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat i opublikować je w formie wiadomości.

Hotel Giant 2 w listopadzie
Hotel Giant 2 w listopadzie

vampire, 25 września 2008, 12:14

Już w listopadzie odbędzie się światowa premiera drugiej części ekonomicznej strategii, Hotel Giant, autorstwa studia Enlight Software. Ponownie przejmiemy tu obowiązki hotelowego managera, a naszym zadaniem będzie oczywiście odpowiednie zarządzanie budżetem i dążenie do stworzenia jak najbardziej luksusowego miejsca pobytu.

Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a
Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a

Vercetti, 24 czerwca 2008, 12:55

Choć wydana przed sześcioma laty gra Hotel Giant nie zebrała najwyższych ocen w branżowej prasie, do tej pory rozeszła się już w liczbie miliona egzemplarzy. Przekroczyła tym samym barierę, której nie udało się pokonać wielu bardziej ambitnym tytułom.

 Infinite uruchomił online'ową wersję Warlords
Infinite uruchomił online'ową wersję Warlords

ult, 8 lutego 2008, 11:10

Fanów krainy Etheria i gry Warlords nie brakuje, dlatego Infinite Interactive, twórca Warlords: Battlecry III oraz Warlords IV: Heroes of Etheria, uruchomił darmową, przeglądarkową wersję swojego sztandarowego produktu.

Nowy projekt Americana McGee

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2008, 08:35

Znany z nietuzinkowych pomysłów American McGee zapowiedział na swoim blogu nowy projekt. Na razie jest to tylko propozycja rekrutacyjna dla młodych-zdolnych, niemniej wkrótce gra powinna wejść w fazę preprodukcyjną.

Poradnik: Space Station Sim

Redakcja GRYOnline.pl, 5 października 2007, 11:09

"Witam serdecznie w nieoficjalnym poradniku do gry Space Station Sim. Zawiera on wszelkie niezbędne informacje, porady oraz wskazówki potrzebne do bez stresowej zabawy, a także dokładny wykaz możliwych do skonstruowania modułów, komponentów oraz innych ważnych elementów."

Seria Warlords na telefonach komórkowych

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2007, 10:00

Warlords – stworzona przez Steve’a Fawknera i niegdyś bardzo popularna seria gier strategicznych – doczeka się przeniesienia na telefony komórkowe, poinformowała wczoraj firma Infinite Interactive.