Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Circus Empire (PC)
OkładkaCircus Empire (PC)

Circus Empire PC

Circus Empire to symulacja cyrku przygotowana przez zespół Silver Wish Games, który wsławił się w świecie stworzeniem całkiem udanej gra akcji Chameleon (w Polsce Kameleon).

Strategiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Circus Empire Premiera PC

24stycznia2006

producent: Silver Wish Games wydawca: Enlight Software Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Circus Empire (w Czechach i na Słowacji znana jako Circus Grande) to symulacja cyrku przygotowana przez zespół Silver Wish Games, który wsławił się w świecie stworzeniem całkiem udanej gra akcji Chameleon (w Polsce Kameleon). Tytuł ten pozwala nam wznieść nie tylko centralny punkt cyrku, czyli wielki namiot, ale również zajmować się całą marketingowo-ekonomiczną otoczką związaną z prowadzeniem tego typu działaności rozrywkowej.

Do naszych zadań należy m.in. zatrudnianie artystów (ponad 70 rodzajów, m.in. akrobaci, klauni, treserzy dzikich zwierząt), personelu, planowanie przedstawień czy dbanie o warunki bytowe. Każda z zatrudnionych osób ma własną osobowość, tak więc od obchodzenia się z nimi zależy jakość wystawianych przedstawień. Innymi słowy, jeśli dobrze traktujemy pracowników, ich występy stoją na wysokim poziomie. Tryb fabularny rozgrywki oferuje naszemu cyrkowi tournée po Ameryce Północnej, Azji i Europie. W czasie jego trwania musimy zapewnić widzom jak najlepszą zabawę, co wymiernie przekłada się na satysfakcjonujące zyski.

Twórcy gry postarali się o jak najwierniejsze odwzorowanie przedstawień cyrkowych, tak więc mamy nawet możliwość obejrzenia ich z perspektywy widza. Jeśli nie spodobało się nam to, co akurat zobaczyliśmy - rozwiązanie jest proste - zmieniamy program, mając nadzieję, iż nowszy będzie bardziej atrakcyjny.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Circus Empire

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Circus Empire Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D