Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2007, 11:09

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Space Station Sim

"Witam serdecznie w nieoficjalnym poradniku do gry Space Station Sim. Zawiera on wszelkie niezbędne informacje, porady oraz wskazówki potrzebne do bez stresowej zabawy, a także dokładny wykaz możliwych do skonstruowania modułów, komponentów oraz innych ważnych elementów."

„Witam serdecznie w nieoficjalnym poradniku do gry Space Station Sim. Zawiera on wszelkie niezbędne informacje, porady oraz wskazówki potrzebne do bez stresowej zabawy, a także dokładny wykaz możliwych do skonstruowania modułów, komponentów oraz innych ważnych elementów. Wszystko po to abyście mogli jak najefektywniej i bezproblemowo projektować, budować oraz zarządzać własną Międzynarodową Stację Kosmiczną i podległą Ci załogą. Poradnik ten został stworzony abyście nigdy nie musieli informować Huston, że macie jakikolwiek problem. Wskakujcie więc w swój kombinezon i ruszajcie zapoczątkować świt nowej ery dla Ludzkości. Powodzenia!” - „ROJO”

Space Station Sim - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Space Station Sim w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.