Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Capitalism II (PC)
OkładkaCapitalism II (PC)

Capitalism II PC

Sequel znanej strategii ekonomicznej wydanej 1995 roku. Ponownie pozwala graczom samodzielnie, w domowym zaciszu przeistoczyć się w wielkiego rekina światowej finansjery i zawładnąć międzynarodową gospodarką.

Strategiczne | ekonomiczne

Capitalism II Premiera PC

17grudnia2001

pudełko PL

28kwietnia2002

producent: Enlight Software wydawca: Ubisoft wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Capitalism II to sequel znanej strategii ekonomicznej wydanej 1995 roku. Ponownie pozwala graczom samodzielnie, w domowym zaciszu przeistoczyć się w wielkiego rekina światowej finansjery, stworzyć największą międzynarodową korporację, dorobić się milionów i zawładnąć światową gospodarką. W grze czekają na nas dwie kampanie „Capitalist Campaign” i „Entrepreneur Campaign” oraz rozbudowany tutorial. Aby wygrać musimy opanować szereg zaawansowanych opcji ekonomicznych, handlowych i gospodarczych, zatrudniać zdolnych pracowników na stanowiskach Chief Operating Officer, Chief Marketing Officer, Chief Technical Officer oraz inwestować w nowe technologie. Możemy zajmować się handlem przeszło 60 towarami, możemy także przejmować różne mniejsze firmy, linie lotnicze, gazety, stacje telewizyjne, radiowe, itp. Capitalism II posiada całkowicie trójwymiarową oprawę graficzną oraz nowy tryb multiplayer pozwalający na rozgrywkę do siedmiu osób równocześnie na serwerach ubi.com.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 7  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 1500 głosów czytelników.

Capitalism II cena w dniu premiery: 99,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Capitalism II

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Capitalism II Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 350MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D