Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Darmowa aktualizacja na PS5 Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje o tym, czy next-gen patch jest płatny i czy można zaktualizować grę do sprzętu nowszej generacji.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Z tej strony poradnika dowiesz się, czy gra Assassin's Creed Valhalla będzie oferować darmową aktualizację na PS5.

Decydując się na zakup gry Assassin's Creed Valhalla na konsolę Sony otrzymasz produkt w wersji na PS4 & PS5. Jeśli masz już grę na PS4 będziesz mógł pobrać wersję cyfrową na PS5 bez żadnych dodatkowych opłat jednak z pewnymi ograniczeniami.

  1. Posiadacze cyfrowej wersji gry będą mogli pobrać ją zarówno na PS4 jak i PS5;
  2. Posiadacze pudełkowej wersji gry będą musieli umieścić płytę w napędzie optycznym PS5 za każdym razem, gdy będą chcieli pobrać grę lub ją uruchomić.

Posiadacze pudełkowej wersji gry Assassin's Creed Valhalla na PS4, którzy zakupią konsolę PS5 Digital Edition nie otrzymają darmowej wersji cyfrowej na PS5.

Wersje gry Assassin's Creed Valhalla na konsole nowej generacji, a więc również PS5, mają zaoferować Graczom szereg graficznych ulepszeń w porównaniu do PS4 i Xbox One jak np. wyższa rozdzielczość tekstur i lepsza jakość oświetlenia, a także szybsze czasy wczytywania.

Zapisane stany gry mogą być przenoszone między wersjami PlayStation 4 a 5. Konieczne jest jednak posiadanie konta w usłudze Ubisoft Connect, która automatycznie synchronizuje dane między platformami.