Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Non Omnis Moriar | Osiągnięcia i trofea Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia o nazwie "Non Omnis Moriar" w grze Get Even. Trofeum to jest przyznawane za pogodzenie się z Grace.

Unikaj eliminowania wrogów m.in. w siedzibie ADS, na bagnach, przed magazynem czy na cmentarzu - Non Omnis Moriar | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry
Unikaj eliminowania wrogów m.in. w siedzibie ADS, na bagnach, przed magazynem czy na cmentarzu

To najtrudniejsze trofeum do odblokowania w Get Even, a to dlatego, że wymusza ono ukończenie wszystkich wspomnień w ściśle określony sposób. Musisz mianowicie w trakcie zaliczania kolejnych etapów unikać eliminowania wrogo nastawionych postaci. Dodatkowo zabronione jest doprowadzanie do wszczynania alarmów.

Oto zestaw informacji i podpowiedzi powiązanych z opisywanym trofeum:

  • Jeśli po ukończeniu Get Even po raz pierwszy zdobyłeś dla odmiany trofeum Disowned to nie musisz powtarzać całej gry. Ponownie rozegraj jedynie te etapy, w których napsociłeś, tj. zacząłeś masowo eliminować wrogów lub dałeś się im zauważyć.
  • Na potrzeby tego osiągnięcia najlepiej jest wybrać niższy poziom trudności "Gentle". Łatwiej powinno ci być wtedy unikać wykrycia przez napotykanych przeciwników.
  • Ukończenie całej gry bez zabijania innych osób nie jest możliwe, tak więc nie przejmuj się jeśli w jakiejś sytuacji zmuszony zostaniesz do zabicia wrogo nastawionej postaci. W szczególności mowa tu o wrogach broniących dostępu do Grace w prologu podczas gry jako Black, o najemnikach z zasadzki w budynku ADS oraz o wrogich pacjentach pojawiających się w kolejnych wizytach w szpitalu psychiatrycznym. W tym ostatnim przypadku zabijaj tylko tych pacjentów, których nie można ominąć (Walta Kaufmanna i Kiddo nie trzeba zabijać). Uwaga - Wrogie manekiny z halucynacji podczas pobytu w szpitalu nie są uwzględniane przez to trofeum i możesz je śmiało niszczyć.
  • Osiągnięcie to wymusza ciche zaliczenie wszystkich etapów, tj. wszystkich wspomnień Blacka ORAZ wszystkich wspomnień Reda. W przypadku gry Redem staraj się całkowicie omijać przeciwników i nie stosować na nich asymilacji (jest ona traktowana tak samo jak ciche egzekucje w przypadku gry Blackiem).
  • Pewnym ułatwieniem w etapach Blacka jest to, że każda "zła akcja" spotka się z otrzymaniem ostrzeżenia od Reda. Gdy tylko otrzymasz takowe upomnienie natychmiast zatrzymaj grę i powróć do ostatniego punktu kontrolnego żeby ponownie rozegrać dany fragment wspomnienia.