Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dzwoń po hydraulika | Osiągnięcia i trofea Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia o nazwie "Call the Plumber" w grze Get Even. Trofeum to jest przyznawane za sabotowanie kanalizacji w celu odwrócenia uwagi strażników ADS.

O odblokowanie tego trofeum możesz powalczyć podczas zaliczania wspomnienia Job for Robert Ramsey zarezerwowanego dla postaci Blacka, czyli podczas eksploracji siedziby ADS z zamiarem wykradzenia CornerGuna - Dzwoń po hydraulika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

O odblokowanie tego trofeum możesz powalczyć podczas zaliczania wspomnienia "Job for Robert Ramsey" zarezerwowanego dla postaci Blacka, czyli podczas eksploracji siedziby ADS z zamiarem wykradzenia CornerGuna. Konkretnie chodzi tu o początkową część wspomnienia gdy będziesz jeszcze przemierzał kanały w drodze do parkingu podziemnego budynku.

Kontynuuj podróż aż dotrzesz do pomieszczenia z zamkniętą bramką, gorącą parą oraz pokazanymi na obrazku sześcioma czerwonymi zaworami. Musisz tu rozwiązać poprawnie zagadkę z zaworami (nie wybieraj wariantu zniszczenia kłódki na bramce, bo nie zdobędziesz wtedy osiągnięcia!).

Rozwiązanie tej zagadki ma charakter losowy, ale mimo tego zaliczenie jej nie jest trudne:

  • Podchodź po kolei do każdego z zaworów i sprawdzaj je.
  • Docelowo każdy zawór musi zostać przekręcony w prawo. Jeśli tak właśnie się stało przy wybranym przez Ciebie zaworze to po jego zakręceniu zostaw go w spokoju.
  • Jeśli zawór najpierw odkręcił się w lewo to ponownie wejdź w nim interakcję żeby przekręcił się w prawo (czyli powrócił do pierwotnego stanu).
Przeciśnij w miejscu gdzie znajdowała się wcześniej gorąca para - Dzwoń po hydraulika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry
Przeciśnij w miejscu gdzie znajdowała się wcześniej gorąca para

Po zakręceniu wszystkich zaworów gorąca para zniknie i po przykucnięciu będziesz mógł przejść dalej.

Moment odblokowania osiągnięcia - Dzwoń po hydraulika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry
Moment odblokowania osiągnięcia

Trofeum zostanie ci przyznane dopiero nieco później, nie od razu po rozwiązaniu zagadki z zaworami. Musisz kontynuować podróż przez budynek i dojść do miejsca, w którym na piętrze obok lobby budynku korzysta się z drugiej windy. Pozwól na to żeby winda ta zawiozła Blacka na dwunaste piętro. Wyjdź z windy i zbliż się do wartowników stojących po lewej stronie. Osiągnięcie odblokuje się w trakcie ich rozmowy.