Konfrontacja z Redem | Black | Opis przejścia Get Even
Aktualizacja:
Na stronie znajduje się opis przejścia ostatniej spośród podstawowych scen gry Get Even, w trakcie rozgrywania której możliwe jest kierowanie postacią Blacka. Nie jest to długi etap i w znacznej mierze dotyczy on wysłuchania nowych rozmów, które wyjaśnią niektóre elementy fabuły. W końcowce tego etapu czeka Cię też ważne odkrycie na temat samego Blacka.

Po znalezieniu się w zakładzie psychiatrycznym możesz przejrzeć nowo zebrane dowody lub od razy wyruszyć w stronę pomieszczenia, w którym siedzi Red (a przynajmniej tak się wydaje głównemu bohaterowi). Po zbliżeniu się do postaci z pomieszczenia z monitorami przeniesiony zostaniesz do próżni.
Analogicznie do poprzednich wizyt w tego typu lokacjach musisz docierać do kolejno odsłanianych obszarów i wysłuchiwać krótkich dialogów lub przeglądać pozostawione w nich interaktywne przedmioty. Do odnalezienia są w ten sposób dokument, notatka oraz wycinek z gazety. Ta bardzo liniowa podróż doprowadzi Cię do dużego obrazu i zbadanie go załaduje kolejne wspomnienie.

Po tym jak zostaniesz przeniesiony do nowego obszaru wysłuchaj przemówienia Reda i wznów eksplorację okolicy. Tym razem po dotarciu do każdej nowej miejscówki będzie załączała się krótka wizja.
W celu zakończenia tej sceny dotrzyj do drzwi, zejdź po schodach i wkrocz do piwnicy wypełnionej serwerami. Podejdź tu do kapsuły i wciśnij przycisk interakcji żeby zajrzeć do niej i odnaleźć w niej Blacka.

Uwaga! Począwszy od tego miejsca będziesz sterował postacią Reda i najważniejsze informacje na ten temat znajdują się na kolejnej stronie poradnika. Nie oznacza to, że całkowicie stracisz możliwość rozgrywania wspomnień grając jako Black. Jeśli chcesz jakieś z nich ponownie zaliczyć (np. po to żeby w inny sposób się zachować czy odnaleźć brakujące dowody) to powróć do menu głównego gry i wybierz z niego kontynuację gry Blackiem (będzie też druga opcja kontynuacji zarezerwowana dla Reda). Po wybraniu opcji kontynuacji gry Blackiem powrócisz do sali z dowodami znajdującej się w umyśle tego bohatera. Wybranie opcji kontynuowania gry jako Red pozwoli ci z kolei przystąpić do nowych, niedostępnych wcześniej scen.
0
- Get Even - poradnik do gry
- Poradnik do gry
- Opis przejścia
- Black
- Odnalezienie i uwolnienie zakładnika | Black | Opis przejścia Get Even
- Spotkanie w budynku B | Black | Opis przejścia Get Even
- Eksploracja budynku B | Black | Opis przejścia Get Even
- Kradzież prototypu i zniszczenie danych | Black | Opis przejścia Get Even
- Dalsza eksploracja budynku B | Black | Opis przejścia Get Even
- Ustalenie tożsamości ofiary | Black | Opis przejścia Get Even
- Dotarcie do Jaspera zanim zostanie zamordowany | Black | Opis przejścia
- Eksploracja budynku C | Black | Opis przejścia Get Even
- Uzyskanie dostępu do komputera porywaczy | Black | Opis przejścia Get Even
- Przesłuchanie Rose Atkins | Black | Opis przejścia Get Even
- Dalsza eksploracja budynku C | Black | Opis przejścia Get Even
- Dotarcie do Rogera Howarda | Black | Opis przejścia Get Even
- Konfrontacja z Redem | Black | Opis przejścia Get Even
- Black
- Opis przejścia
- Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Python013 Junior
Gra jest strasznie zjechana i nudna, ciągnie się i ciągnie i nadal ciągnie przy czym same nudy nas ogarniają. Jeśli twórcy chcieli zrobić grę ryjącą beret typu FEAR (pierwsza część) to im się nie udało. Sama gra jest dopracowana w szczegółach, ale wolę zagrać 30-sty raz w FEAR niż w to...
powermass Chorąży
Ta gra to dno totalne... Stracilem az 2h mojego cennego zycia zanim odinstalowalem bezpowrotnie ten gniot.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
