Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Job for Robert Ramsey | Ukryte wspomnienia Poradnik Get Even

Na stronie zamieściliśmy podgląd tablicy ze śladami dla wspomnienia "Job for Robert Ramsey" gry Get Even oraz informacje jak dotrzeć do pomieszczenia z ukrytym wspomnieniem i co się w nim znajduje.

Tablicę z dowodami rzeczowymi dla wspomnienia Job for Robert Ramsey prezentuje powyższy obrazek - Job for Robert Ramsey | Ukryte wspomnienia - Get Even - poradnik do gry

Tablicę z dowodami rzeczowymi dla wspomnienia "Job for Robert Ramsey" prezentuje powyższy obrazek. W szczególności zwróć uwagę na dwa różne plakaty, które na pierwszy rzut oka trudno jest między sobą rozróżnić. Pierwszy z tych plakatów znajdziesz w pobliżu lobby (w kilku różnych miejscach), a drugi tuż po skorzystaniu z windy podróżującej na dwunaste piętro. Warto też dodać, że w odnajdywaniu niektórych sekretów może ci pomóc oczyszczenie okolicy z przeciwników (za wyjątkiem tych z parkingu podziemnego - nie ma tam żadnych śladów).

W naszej grze otrzymaliśmy kod 1856, ale z racji na losowość wielu elementów gry może ci zostać przyznana inna kombinacja. Uwaga - Nie próbuj od razu używać tej kombinacji, gdyż gra nie pozwoli ci na to dopóki nie zdobędziesz wszystkich śladów.

Sekretne pomieszczenie nie jest trudne do odnalezienia, gdyż możesz na nie natrafić tuż po rozpoczęciu opisywanego wspomnienia, a więc jeszcze podczas przemarszu kanałami - Job for Robert Ramsey | Ukryte wspomnienia - Get Even - poradnik do gry

Sekretne pomieszczenie nie jest trudne do odnalezienia, gdyż możesz na nie natrafić tuż po rozpoczęciu opisywanego wspomnienia, a więc jeszcze podczas przemarszu kanałami. W trakcie eksploracji kanałów rozglądaj się za pokazanymi na obrazku metalowymi drzwiami (odnajdziesz je jeszcze przed dotarciem do pomieszczenia z zaworami i gorącą parą).

Wejdź do tajnego pomieszczenia, w którym odnajdziesz gablotę nadającą się do zeskanowania. Zdobędziesz dzięki temu strzelbę, która zostanie dodana do arsenału (możesz powracać do arsenału w sali z dowodami w umyśle Blacka i zabierać tę broń z zamiarem wykorzystywania jej w trakcie zaliczania kolejnych wspomnień). W tajnym pokoju jest też telewizor. Wejście w interakcję z nim doprowadzi do odtworzenia rozmowy Lenore z Ramseyem.