Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z ustaleniem przebiegu morderstwa (Red)? Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis rozwiązania zagadki z ustaleniem przebiegu morderstwa w grze Get Even. Konkretnie mowa tu o zagadce pojawiającej się w dalszej części gry po tym jak Red stanie się grywalnym bohaterem. Podczas zaliczania wspomnienia "J_dying_minutes -reveal" dotrzesz na miejsce zbrodni i będziesz musiał ustalić w jaki sposób doszło do morderstwa.

Raport policyjny jest ważną podpowiedzią do rozwiązania zagadki - Jak rozwiązać zagadkę z ustaleniem przebiegu morderstwa (Red)? - Get Even - poradnik do gry
Raport policyjny jest ważną podpowiedzią do rozwiązania zagadki

Do rozwiązywania zagadki przystąpisz od razu po rozpoczęciu wspomnienia. Ma one proste założenia, ale jej rozwiązanie nie jest takie oczywiste w sytuacji nie dysponowania żadnymi podpowiedziami. Na szczęście w celu pozyskania niezbędnych wskazówek wystarczy rozejrzeć się trochę po okolicy. Zacznij od podejścia do otworu w prawych (zamkniętych) drzwiach i wysłuchaj rozmowy Jaspera z niezidentyfikowaną osobą. Przejdź następnie do dalszej części pomieszczenia i odszukaj raport z miejsca zbrodni. Zawiera on informację na temat tego w jaki sposób zginęła ofiara zbrodni i jakiej broni użyto do jej zamordowania.

Wróć się kawałek i wejdź w interakcję z engramem - Jak rozwiązać zagadkę z ustaleniem przebiegu morderstwa (Red)? - Get Even - poradnik do gry

Wróć się kawałek i wejdź w interakcję z engramem. Musisz odwzorować przebieg morderstwa manipulując trzema interaktywnymi fragmentami. Zacznij od lewego fragmentu. Ofiara zbrodni zginęła od strzału w głowę w momencie gdy stała, tak więc dobierz odpowiednią pozycję z dostępnych propozycji (powyższy obrazek).

Przejdź teraz do manipulowania środkowym fragmentem i wybieraj kolejne propozycje do momentu gdy jako narzędzie zbrodni wyświetli się pistolet z tłumikiem (powyższy obrazek) - Jak rozwiązać zagadkę z ustaleniem przebiegu morderstwa (Red)? - Get Even - poradnik do gry

Przejdź teraz do manipulowania środkowym fragmentem i wybieraj kolejne propozycje do momentu gdy jako narzędzie zbrodni wyświetli się pistolet z tłumikiem (powyższy obrazek).

Na sam koniec zajmij się manipulowaniem prawym fragmentem. Musisz podmieniać wytypowanych potencjalnych zabójców aż pojawi się Black. Zagadka w tym momencie zostanie automatycznie zaliczona i awansujesz do kolejnej sceny.