Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chronicznie ocalony | Osiągnięcia i trofea Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia o nazwie "Chronic Survivor" w grze Get Even. Trofeum to jest przyznawane za pomoc Boyce'owi w ucieczce z zakładu psychiatrycznego.

Pierwszy krok na drodze do odblokowania tego trofeum możesz wykonać w trakcie pierwszej z dwóch głównych wizyt w budynku C szpitala psychiatrycznego grając jako Black - Chronicznie ocalony | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

Pierwszy krok na drodze do odblokowania tego trofeum możesz wykonać w trakcie pierwszej z dwóch głównych wizyt w budynku C szpitala psychiatrycznego grając jako Black. Blok C po raz pierwszy odwiedza się po zaliczeniu wspomnienia "Jasper's Dying Minutes" Blacka. W trakcie eksploracji budynku C natrafisz na pokazaną na powyższym obrazku celę, w której przebywa Boyce.

Uwaga - Boyce pojawi się w celi TYLKO jeśli nie zginął podczas infiltracji budynku ADS w ramach wspomnienia Blacka "Job for Robert Ramsey", czyli jeśli zdobyłeś wcześniej trofeum Survivor Syndrome. Jeśli Boyce'a nie ma w celi to powtórz wspomniany etap działając z ukrycia.

Boyce poprosi głównego bohatera o podarowanie mu łomu i przedmiot ten znajdziesz w okolicy - będzie leżał obok kaloryfera (powyższy obrazek) - Chronicznie ocalony | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

Boyce poprosi głównego bohatera o podarowanie mu łomu i przedmiot ten znajdziesz w okolicy - będzie leżał obok kaloryfera (powyższy obrazek). Spełnij jego życzenie.

Starania o odblokowanie opisywanego osiągnięcia możesz sfinalizować dopiero podczas drugiej głównej wizyty w budynku C zakładu dla obłąkanych, a więc po ukończeniu wspomnienia Meeting with Rose - Chronicznie ocalony | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

Starania o odblokowanie opisywanego osiągnięcia możesz sfinalizować dopiero podczas drugiej głównej wizyty w budynku C zakładu dla obłąkanych, a więc po ukończeniu wspomnienia "Meeting with Rose". Podczas eksploracji nowych obszarów bloku C spotkasz Boyce'a (poznasz go po łomie trzymanym w ręce - powyższy obrazek) i wydarzenie to doprowadzi do pozyskania trofeum.