Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pliki "Spotkanie_z_Howardem" | Red | Opis przejścia Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis przejścia dwóch ostatnich wspomnień dla postaci Reda w grze Get Even. Są to konkretnie wspomnienia o nazwach "Howard_meeting -investigation" oraz "Howard_meeting -reveal" i rozgrywa się je jedno po drugim. Wspomnienie investigation wymusza ponowne przejście przez bagna i w trakcie rozgrywania go będziesz napotykał wielu najemników o wrogich intencjach. Wspomnienie reveal tradycyjnie skupia się dla odmiany na eksploracji i poprzedza ono finał gry.

Wspomnienie 'Investigation'

Jeszcze bardziej polegaj na odbiciach, które mogą ułatwić omijanie całych grup przeciwników - Pliki Spotkanie_z_Howardem | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Jeszcze bardziej polegaj na odbiciach, które mogą ułatwić omijanie całych grup przeciwników

Etap ten rozpoczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym przystępowało się do wspomnienia "The Offer" grając jako Black. Dotrzyj główną drogą do tunelu i aktywuj pierwszy engram. Obejrzyj scenkę i skorzystaj z nowo odblokowanego przejścia.

Bagna pilnowane są przez kilka licznych grup przeciwników i na pierwszych wrogów wpadniesz tuż po przejściu przz tunel. W trakcie zaliczania tego wspomnienia w jeszcze większym stopniu staraj się polegać na odbiciach, gdyż wiele z nich jest w lokacjach pozwalających na omijanie całych grup przeciwników.

Sonar regularnie aktywuj również po to żeby nie przegapić żadnego z engramów - Pliki Spotkanie_z_Howardem | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry

Sonar regularnie aktywuj również po to żeby nie przegapić żadnego z engramów. Nowy engram odnajdziesz w pobliżu pokazanego na obrazku powalonego drzewa. Jego aktywowanie sprawi, że na chwilę znajdziesz się w sypialni, ale wkrótce powrócisz na bagna.

W następnej części bagien przebywa jeszce liczniejsza grupa wrogów. Postaraj się na spokojnie dokonać rekonesansu przy wsparciu ze strony sonaru. Pozwoli ci to zlokalizować odbicia, dzięki którym o wiele łatwiej będzie ominąć wrogów. Musisz dotrzeć do otwartej bramki i przejść przez nowy mały tunel.

Obejrzysz wkrótce nową scenkę i zacznij używać sonaru, bo w okolicy jest nowy engram (pokazuje go dołączony obrazek) - Pliki Spotkanie_z_Howardem | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry

Obejrzysz wkrótce nową scenkę i zacznij używać sonaru, bo w okolicy jest nowy engram (pokazuje go dołączony obrazek). Musisz teraz przejść przez ostatnią część bagien pilnowaną przez wrogów i stosuj tu opisane wcześniej techniki działania, tak więc przenoś się pomiędzy odbiciami, które będą umieszczone w idealnych miejscach do zapewnienia Redowi możliwości działania z ukrycia. Docelowo musisz dotrzeć do wyjścia z bagien. Jest tam ostatni engram. Sprawdzenie go uaktywni scenkę i sprawi, że awansujesz do kolejnego wspomnienia.

Wspomnienie 'Reveal'

Po znalezieniu się w nowym miejscu rozpocznij liniowy przemarsz i przeteleportuj się do odbicia przy zamkniętych drzwiach - Pliki Spotkanie_z_Howardem | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry

Po znalezieniu się w nowym miejscu rozpocznij liniowy przemarsz i przeteleportuj się do odbicia przy zamkniętych drzwiach. Powtórz tę czynność z kolejnym odbiciem. Wyrusz dalej i oglądaj po drodze kolejne scenki ze spotkania Blacka z Howardem.

Po nieudanej próbie otwarcia drzwi dotrzyj do pokazanego na obrazku otwartego kontenera gdzie załączy się kolejna scenka. Kontynuuj podróż i wysłuchuj nowych rozmów. Docelowo musisz dotrzeć do biurka z zapaloną nad nim żarówką. W miejscu tym jest engram, z którym należy wejść w interakcję.

Załącz monitor w piwnicy Ramseya - Pliki Spotkanie_z_Howardem | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Załącz monitor w piwnicy Ramseya

Wkrótce powrócisz do piwnicy Ramseya. Po obejrzeniu cut-scenki podejdź do zgaszonego monitora i wciśnij na nim przycisk żeby go załączyć. Zdobędziesz trofeum Summary of Doom i awansujesz do ścisłego finału gry, który opisany został na kolejnej stronie opisu przejścia.