Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z kartą ID Rose? Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis rozwiązania zagadki z odnalezieniem dwóch fragmentów karty ID Rose w grze Get Even. Do zaliczenia tej zagadki zmuszony zostaniesz podczas rozgrywania wspomnienia o nazwie ""Rose and Jasper", czyli podczas eksploracji budynku zajmowanego przez zbirów.

Na potrzeby tej zagadki musisz odnaleźć dwa fragmenty karty ID Rose Atkins - Jak rozwiązać zagadkę z kartą ID Rose? - Get Even - poradnik do gry

Na potrzeby tej zagadki musisz odnaleźć dwa fragmenty karty ID Rose Atkins. Na poszukiwania pierwszego z nich wyrusz na najwyższe piętro, na które możesz dotrzeć schodami. W okolicy tej przebywa kilku najemników, których najprościej byłoby się pozbyć. Po zabezpieczeniu piętra odszukaj pokazany na powyższym obrazku stół, na którym leży połówka karty ID Rose Atkins. Musisz ją zeskanować.

Powróć do klatki schodowej, zejdź na niższe piętro i zacznij pomagać sobie lampą UV, dzięki której widoczne będą ślady stóp - Jak rozwiązać zagadkę z kartą ID Rose? - Get Even - poradnik do gry

Powróć do klatki schodowej, zejdź na niższe piętro i zacznij pomagać sobie lampą UV, dzięki której widoczne będą ślady stóp. Doprowadzą Cię one do pomieszczenia z komputerem oraz pokazaną na powyższym obrazku drugą połówką karty ID Rose Atkins. Także i ją należy zeskanować.

Użyj komputera - Jak rozwiązać zagadkę z kartą ID Rose? - Get Even - poradnik do gry
Użyj komputera

Jako że dysponujesz już obiema połówkami możesz wejść w interakcję z komputerem. Awansujesz dzięki temu do kolejnej sceny i zaliczysz opisywaną zagadkę.