Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z zamkiem elektronicznym przed siedzibą FDG? Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis rozwiązania zagadki z ustaleniem kodu do zamkniętych drzwi przed siedzibą Future Defence Group w grze Get Even. Do zaliczenia tej zagadki zmuszony zostaniesz podczas rozgrywania wspomnienia o nazwie "Meeting with Rose" grając jako Black. Mowa tu konkretnie o etapie, który rozpoczyna się od eksploracji cmentarza Holmwood.

Dotrzyj na tyły budynku FDG - Jak rozwiązać zagadkę z zamkiem elektronicznym przed siedzibą FDG? - Get Even - poradnik do gry
Dotrzyj na tyły budynku FDG

Okazja do rozwiązania tej zagadki pojawia się tuż po opuszczeniu parku sąsiadującego z cmentarzem Holmwood. Znajdziesz się na tyłach budynku Future Defence Group i eksploracja tej niewielkiej lokacji doprowadzi do odnalezienia zamkniętych drzwi, które są chronione elektronicznym zamkiem.

Sama zagadka jest bardzo prosta po tym jak już odkryjesz sposób na jej rozwiązanie - Jak rozwiązać zagadkę z zamkiem elektronicznym przed siedzibą FDG? - Get Even - poradnik do gry

Sama zagadka jest bardzo prosta po tym jak już odkryjesz sposób na jej rozwiązanie. Załącz lampę UV i zbadaj panel do wprowadzania trzycyfrowego kodu. Rozwiązanie ma charakter losowy (kod za każdym razem jest inny), ale nie jest to poważne utrudnienie. Wybieraj cyfry zaczynając od tej, na której odcisk jest najbardziej widoczny, a kończąc na tej, na której jest najmniej widoczny. W przykładzie z pozwyższego obrazka poprawna kombinacja do otwarcia drzwi to 694 (przycisk 6 miał najbardziej widoczny odcisk palca, a przycisk 4 najsłabiej widoczny odcisk).