Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z zamkiem elektronicznym w siedzibie ADS? Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis rozwiązania zagadki z ustaleniem kodu do zamkniętych drzwi w siedzibie ADS w grze Get Even. Do zaliczenia tej zagadki zmuszony zostaniesz podczas rozgrywania wspomnienia o nazwie "Job for Robert Ramsey" grając jako Black. Dla przypomnienia jest to etap, w którym infiltruje się budynek ADS z zamiarem wykradzenia broni CornerGun.

Do miejsca zaliczenia zagadki dotrzesz tuż po skorzystaniu w siedzibie ADS z windy podróżującej na najwyższe piętro - Jak rozwiązać zagadkę z zamkiem elektronicznym w siedzibie ADS? - Get Even - poradnik do gry

Do miejsca zaliczenia zagadki dotrzesz tuż po skorzystaniu w siedzibie ADS z windy podróżującej na najwyższe piętro. Znajdziesz się wtedy przy pokazanych na powyższym obrazku zamkniętych drzwiach i dowiesz się, że w celu otwarcia ich potrzebna będzie czterocyfrowa kombinacja.

Pierwsze zdjęcie - Jak rozwiązać zagadkę z zamkiem elektronicznym w siedzibie ADS? - Get Even - poradnik do gry
Pierwsze zdjęcie

Ustalenie kodu wiąże się z koniecznością dokładniejszego zbadania aktualnego piętra. Zacznij od sprawdzenia pomieszczenia najbliżej zamkniętych drzwi. Znajdziesz tam zdjęcie z widoczną na nim cyfrą.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie