Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z zaworami? Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis rozwiązania zagadki z zaworami w grze Get Even. Do zaliczenia tej zagadki zmuszony zostaniesz podczas rozgrywania wspomnienia o nazwie "Job for Robert Ramsey" grając jako Black. Dla przypomnienia jest to etap, w którym infiltruje się siedzibę ADS z zamiarem wykradzenia broni CornerGun.

Niedługo po rozpoczęciu wspomnienia Job for Robert Ramsey dotrzesz do miejsca, w którym gorąca para będzie uniemożliwiała przejście dalej - Jak rozwiązać zagadkę z zaworami? - Get Even - poradnik do gry

Niedługo po rozpoczęciu wspomnienia "Job for Robert Ramsey" dotrzesz do miejsca, w którym gorąca para będzie uniemożliwiała przejście dalej. Jednym ze sposobów na poradzenie sobie z tym problemem jest właśnie rozwiązanie zagadki z sześcioma zaworami pokazanymi na powyższym obrazku. Rozwiązanie tej zagadki ma charakter losowy, ale mimo tego zaliczenie jej nie jest trudne:

  • Podchodź po kolei do każdego z zaworów i sprawdzaj je.
  • Docelowo każdy zawór musi zostać przekręcony w prawo. Jeśli tak właśnie się stało przy wybranym przez Ciebie zaworze to po jego zakręceniu zostaw go w spokoju.
  • Jeśli zawór najpierw odkręcił się w lewo to ponownie wejdź w nim interakcję żeby przekręcił się w prawo (czyli powrócił do pierwotnego stanu).

Po zakręceniu wszystkich zaworów gorąca para zniknie i po przykucnięciu będziesz mógł przejść dalej.

Uwaga - Istnieje też alternatywne rozwiązanie problemu z parą - Jak rozwiązać zagadkę z zaworami? - Get Even - poradnik do gry

Uwaga - Istnieje też alternatywne rozwiązanie problemu z parą. Możesz mianowicie użyć pistoletu i zniszczyć z jego pomocą kłódkę przy pokazanej na obrazku metalowej bramce. Jeśli wybierzesz ten wariant to nie będziesz jednak mógł później otrzymać osiągnięcia Call the Plumber (odwrócenie uwagi wartowników w siedzibie ADS dzięki sabotowaniu kanalizacji).