Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bohater akcji | Osiągnięcia i trofea Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia o nazwie "Action Hero" w grze Get Even. Trofeum to jest przyznawane za wyeliminowanie wszystkich bandytów z głównego pomieszczenia ich kryjówki w czasie krótszym niż 30 sekund.

O odblokowanie tego trofeum możesz powalczyć podczas zaliczania wspomnienia Rose and Jasper zarezerwowanego dla postaci Blacka, czyli podczas eksploracji kryjówki porywaczy - Bohater akcji | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

O odblokowanie tego trofeum możesz powalczyć podczas zaliczania wspomnienia "Rose and Jasper" zarezerwowanego dla postaci Blacka, czyli podczas eksploracji kryjówki porywaczy. Konkretnie chodzi tu o tę część etapu, w której zmuszony zostaniesz do zlokalizowania dwóch fragmentów karty ID Rose Atkins.

Jeden z fragmentów znajduje się na najwyższym piętrze badanego budynku i dociera się tam schodami. Korytarz prowadzący do pomieszczenia z przeciwnikami prezentuje dołączony obrazek.

Zakradnij się do pierwszego zbira - Bohater akcji | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry
Zakradnij się do pierwszego zbira

30 sekund to bardzo dużo czasu na to żeby wypełnić założenia tego osiągnięcia, ale mimo wszystko dobrze jest zaplanować kolejne posunięcia. Do pomieszczenia z wrogami postaraj się zakraść i zaczekaj aż pierwszy bandyta pojawi się niedaleko wejścia. Zajdź tę postać od tyłu i wyeliminuj ją po cichu w walce wręcz.

Do kolejnych dwóch przeciwników możesz dotrzeć wybierając tę samą trasę przemarszu, którą podróżował wyeliminowany już pierwszy bandyta lub odnajdując pokazaną na powyższym obrazku anomalię - Bohater akcji | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

Do kolejnych dwóch przeciwników możesz dotrzeć wybierając tę samą trasę przemarszu, którą podróżował wyeliminowany już pierwszy bandyta lub odnajdując pokazaną na powyższym obrazku anomalię. Jej zeskanowanie odsłoni małe przejście, przez które można się przecisnąć.

Zastrzel dwóch kolejnych wrogów - Bohater akcji | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry
Zastrzel dwóch kolejnych wrogów

Niezależnie od wybranej ścieżki podróży zbliż się do dwóch pozostałych zbirów. Przeciwników tych najlepiej jest wyeliminować z użyciem broni palnej. Postaraj się co najmniej jednego z nich zabić strzałem w głowę (możesz sobie pomóc wycelowaniem z załączoną termowizją). Jeśli nie zdołasz w ten sposób wyeliminować również ostatniego bandyty to szybko go ostrzelaj żeby zginął zanim upłynie 30 sekund od momentu wkroczenia do lokacji z bandytami.