Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cień wojownika | Osiągnięcia i trofea Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia o nazwie "Ghost Warrior" w grze Get Even. Trofeum to jest przyznawane za dotarcie do miejsca spotkania na bagnach bez wszczynania alarmu.

Uwaga - Jeżeli zostaniesz zauważony i zaalarmujesz wrogów to nie musisz powtarzać całego etapu. Wystarczy wybrać opcję powrotu do ostatniego punktu kontrolnego i powtórzyć tylko najświeższy fragment wspomnienia.

O odblokowanie tego trofeum możesz powalczyć podczas zaliczania wspomnienia The Offer zarezerwowanego dla Blacka - Cień wojownika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

O odblokowanie tego trofeum możesz powalczyć podczas zaliczania wspomnienia "The Offer" zarezerwowanego dla Blacka. Tuż po jego rozpoczęciu znajdziesz się w pobliżu małego tunelu prowadzącego na bagna. W sumie będziesz musiał przejść przez trzy duże obszary na bagnach okupowane przez wrogów.

W pierwszej części bagien uważaj na najbliższego przeciwnika patrolującego okolice kontenera. Przemieszczaj się przez prawą część mapy, dzięki czemu z łatwością wyminiesz pozostałych wrogów. Jedynym wyjątkiem będzie przeciwnik z powyższego obrazka, który stoi przy wodzie. Na szczęście łatwo można go wyeliminować celnym strzałem w głowę (pomóż sobie przybliżeniem obrazu na ekranie telefonu).

W drugiej części bagien ponownie dąż do tego żeby pozostawać w prawej części mapy i rozglądaj się za najemnikiem do zastrzelenia, który będzie stał na skałach - Cień wojownika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

W drugiej części bagien ponownie dąż do tego żeby pozostawać w prawej części mapy i rozglądaj się za najemnikiem do zastrzelenia, który będzie stał na skałach.

Wyjście z tej części bagien znajduje się w pokazanym na obrazku miejscu i zanim z niego skorzystasz zaczekaj aż jeden z okolicznych wartowników udaj się w lewo. Możesz też dotrzeć do tego przejścia w pozycji kucającej, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie zostaniesz zauważony przez innych wrogów (na szczęście nawet jeśli zostaną oni lekko zaalarmowani to najpierw powinni przejść w "żółty stan", który nie oznacza jeszcze utraty szansy na zdobycie osiągnięcia).

Przejście przez trzecią część bagien jest najbardziej kłopotliwe, gdyż w ostatnich ruinach roi się od wrogów i najbardziej problematyczny jest siedzący przeciwnik z powyższego obrazka - Cień wojownika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry

Przejście przez trzecią część bagien jest najbardziej kłopotliwe, gdyż w ostatnich ruinach roi się od wrogów i najbardziej problematyczny jest siedzący przeciwnik z powyższego obrazka. Nie próbuj go od razu zabijać, bo zaalarmowany zostanie jego kolega i przejdzie on na pewno w czerwony stan, który uniemożliwi odblokowanie osiągnięcia. Zamiast tego zachowaj się na jeden z dwóch sposobów - znajdź się na krawędzi pola widzenia siedzącego wroga i odciągnij go od reszty zanim go zaatakujesz lub przejdź przez ruiny zlokalizowane za nim. W tym drugim przypadku wprowadzisz w żółty stan innego wartownika. W takiej sytuacji szybko wycofaj się i go omiń lub wyeliminuj go gdy znajdzie się w odosobnionym miejscu.

Po rozwiązaniu opisywanego wyżej problemu z wartownikami skup się tak jak wcześniej na podróży przez prawą część mapy. O ile będziesz pozostawał w pozycji kucającej nie powinieneś doprowadzić do wszczęcia alarmu.

Moment otrzymania osiągnięcia - Cień wojownika | Osiągnięcia i trofea - Get Even - poradnik do gry
Moment otrzymania osiągnięcia

Osiągnięcie zostanie odblokowane tuż po opuszczeniu bagien i zbliżeniu się do dużego budynku (w tym samym momencie załączy się komentarz od Reda).