Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Konfrontacja z Redem | Black | Opis przejścia Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis przejścia ostatniej spośród podstawowych scen gry Get Even, w trakcie rozgrywania której możliwe jest kierowanie postacią Blacka. Nie jest to długi etap i w znacznej mierze dotyczy on wysłuchania nowych rozmów, które wyjaśnią niektóre elementy fabuły. W końcowce tego etapu czeka Cię też ważne odkrycie na temat samego Blacka.

Sprawdzaj po drodze interaktywne przedmioty - Konfrontacja z Redem | Black | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Sprawdzaj po drodze interaktywne przedmioty

Po znalezieniu się w zakładzie psychiatrycznym możesz przejrzeć nowo zebrane dowody lub od razy wyruszyć w stronę pomieszczenia, w którym siedzi Red (a przynajmniej tak się wydaje głównemu bohaterowi). Po zbliżeniu się do postaci z pomieszczenia z monitorami przeniesiony zostaniesz do próżni.

Analogicznie do poprzednich wizyt w tego typu lokacjach musisz docierać do kolejno odsłanianych obszarów i wysłuchiwać krótkich dialogów lub przeglądać pozostawione w nich interaktywne przedmioty. Do odnalezienia są w ten sposób dokument, notatka oraz wycinek z gazety. Ta bardzo liniowa podróż doprowadzi Cię do dużego obrazu i zbadanie go załaduje kolejne wspomnienie.

Dotrzyj do pomieszczenia z dużą kapsułą i zajrzyj do niej - Konfrontacja z Redem | Black | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Dotrzyj do pomieszczenia z dużą kapsułą i zajrzyj do niej

Po tym jak zostaniesz przeniesiony do nowego obszaru wysłuchaj przemówienia Reda i wznów eksplorację okolicy. Tym razem po dotarciu do każdej nowej miejscówki będzie załączała się krótka wizja.

W celu zakończenia tej sceny dotrzyj do drzwi, zejdź po schodach i wkrocz do piwnicy wypełnionej serwerami. Podejdź tu do kapsuły i wciśnij przycisk interakcji żeby zajrzeć do niej i odnaleźć w niej Blacka.

Z menu głównego gry możesz wybierać czy chcesz wznowić zabawę jako Black czy jako Red - Konfrontacja z Redem | Black | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Z menu głównego gry możesz wybierać czy chcesz wznowić zabawę jako Black czy jako Red

Uwaga! Począwszy od tego miejsca będziesz sterował postacią Reda i najważniejsze informacje na ten temat znajdują się na kolejnej stronie poradnika. Nie oznacza to, że całkowicie stracisz możliwość rozgrywania wspomnień grając jako Black. Jeśli chcesz jakieś z nich ponownie zaliczyć (np. po to żeby w inny sposób się zachować czy odnaleźć brakujące dowody) to powróć do menu głównego gry i wybierz z niego kontynuację gry Blackiem (będzie też druga opcja kontynuacji zarezerwowana dla Reda). Po wybraniu opcji kontynuacji gry Blackiem powrócisz do sali z dowodami znajdującej się w umyśle tego bohatera. Wybranie opcji kontynuowania gry jako Red pozwoli ci z kolei przystąpić do nowych, niedostępnych wcześniej scen.