Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Get Even - poradnik do gry

Get Even - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Finał - Grace | Red | Opis przejścia Poradnik Get Even

Na stronie znajduje się opis przejścia finału gry Get Even, do którego automatycznie awansujesz po ukończeniu ostatniego zestawu wspomnień Reda (siódmego i ósmego, czyli tych z grupy Howard_meeting). W trakcie rozgrywania finału będziesz świadkiem kolejnych sensacyjnych odkryć i jednym z najważniejszych jest to, że uzyskasz kontrolę nad Grace. W dalszej części tej sceny postawiony zostaniesz przed wyborem jednego z dwóch podstawowych zakończeń gry.

Wyjdź na zewnątrz, a załączy się dłuższy filmik pożegnalny - Finał - Grace | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Wyjdź na zewnątrz, a załączy się dłuższy "filmik pożegnalny"

Sterując jeszcze postacią Reda wstań z łóżka i przejdź przez drzwi. Odpali się dłuższa scenka stanowiąca podsumowanie pewnych wydarzeń i decyzji z przeszłości. Scena to zakończy się przejęciem kontroli nad Grace oraz zdobyciem trofeum Transcendence.

Wybierz gogle żeby załadować pierwsze zakończenie - Finał - Grace | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Wybierz gogle żeby załadować pierwsze zakończenie

Grace siedzi na wózku przed biurkiem i musisz teraz wybrać jedno z dwóch głównych zakończeń gry. Pierwszy wariant zachowania to wybranie opcji kontynuowania symulacji żeby poznać całą prawdę na temat jej ojca. Jeśli chcesz wybrać pierwsze zakończenie to dwukrotnie wejdź w interakcję z lewymi goglami Pandora.

Po znalezieniu się w próżni rozpocznij bardzo liniowy przemarsz, w trakcie którego odkrywane będą kolejne fakty na temat przebiegu spotkania Howarda z Ramseyem. Na sam koniec użyj teleportacji żeby przenieść się do odbicia symbolizującego Ramseya. Dowiesz się, że zastrzelił on Howarda i że sam popełnił samobójstwo.

Wybierz laptopa żeby załadować drugie zakończenie - Finał - Grace | Red | Opis przejścia - Get Even - poradnik do gry
Wybierz laptopa żeby załadować drugie zakończenie

Drugi wariant zachowania to podjęcie decyzji o przedwczesnym zakończeniu symulacji w celu uchronienia Grace przed brutalną prawdą. Jeśli chcesz wybrać drugie zakończenie to dwukrotnie wejdź w interakcję z prawym laptopem. W tym przypadku nie załączą się żadne dodatkowe interaktywne sceny.

Niezależnie od podjętej decyzji w sprawie wyboru głównego zakończenia gry możesz zdobyć jedno z dwóch trofeów. Jeśli podczas zaliczania gry wbrew ostrzeżeniom Reda eliminowałeś napotykanych wrogów i ignorowałeś opcję prowadzenia działań z ukrycia to zdobędziesz trofeum Disowned. Jeśli z kolei skradałeś się i unikałeś konfrontacji (wszędzie tam gdzie było to możliwe) to zdobędziesz trofeum Non Omnis Moriar.

Uwaga! To niekoniecznie koniec przygody z Get Even. Po wyświetleniu napisów końcowych możesz w dalszym ciągu powracać do rozegranych już wspomnień dla Blacka i Reda (wybieraj opcję kontynuacji z menu głównego). Może ci to pomóc odkryć ukrytą zawartość gry, pozwolić na podjęcie odmiennych decyzji czy umożliwić dotarcie do pominiętych śladów.