Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2007, 11:25

autor: Metatron

Zapowiedziano grę Panzer Killer

Firma Strategy First weszła w porozumienie z deweloperem Digital Fusion, na mocy którego podjęła się zostania wydawcą gry Panzer Killer na amerykański rynek. Wspomniana produkcja będzie osadzoną w realiach II wojny światowej strzelaniną w stylu arcade, w której naszym celem będzie eliminacja uzbrojonych niemieckich pojazdów. Premiera gry planowana jest na 28 sierpnia bieżącego roku.

Firma Strategy First weszła w porozumienie z deweloperem Digital Fusion, na mocy którego podjęła się wydania gry Panzer Killer na amerykańskim rynku. Wspomniana produkcja będzie osadzoną w realiach II wojny światowej strzelaniną w stylu arcade, w której naszym celem będzie eliminacja uzbrojonych niemieckich pojazdów. Premiera gry planowana jest na 28 sierpnia bieżącego roku.

Twórcy obiecują, że Panzer Killer zachowa proporcje pomiędzy realizmem rozgrywki a czystą zabawą. Sterując amerykańskimi Shermanami i Pershingami, pojazdami opancerzonymi i dżipami, przyjdzie nam walczyć między innymi z osławionymi niemieckimi Tygrysami, przejmować pojazdy wroga, wykorzystywać wsparcie powietrzne, a także radzić sobie nie tylko z atakami przeciwnika, ale również ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Według słów dewelopera, czeka na nas ponad pięćdziesiąt zróżnicowanych, dynamicznych, pełnych akcji misji.

Tyle w kwestii zapowiedzi. Przyglądając się jednak wcześniejszym dokonaniom ekipy Digital Fusion (Baghdad Central: Desert Gunner, Beach Head 2002) łatwo dojść do wniosku, że nie będziemy mieli do czynienia z produkcjami z najwyższej półki. Z drugiej strony jednak wspomniana firma wyspecjalizowała się już w wojennych, typowo arcade’owych strzelaninach, więc doświadczenia w tym zakresie nie można jej odmówić.