Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Baghdad Central: Desert Gunner (PC)

Baghdad Central: Desert Gunner PC

Baghdad Central: Desert Gunner to kolejna propozycja twórców serii Beach Head, przeznaczona dla miłośników totalnej eksterminacji. Podobnie jak we wspomnianym już cyklu, tak i w Desert Gunner mamy okazję zaistnienia w roli jednoosobowej armii.

Zręcznościowe | FPP | współczesne konflikty

PC Windows
Okładka Baghdad Central: Desert Gunner (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30listopada2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Baghdad Central: Desert Gunner to kolejna propozycja twórców serii Beach Head, przeznaczona dla miłośników totalnej eksterminacji. Podobnie jak we wspomnianym już cyklu, tak i w Desert Gunner mamy okazję zaistnienia w roli jednoosobowej armii. Tym razem jednak, zgodnie z tytułową sugestią, zostajemy skierowani do Iraku, a konkretnie do jego stolicy, Baghdadu, gdzie patrolując ulice pełnimy niewdzięczną rolę „przynęty” - ogień wszelkiej maści przeciwników kieruje się właśnie na nas.

Mimo, iż nie możemy uciec z pola walki i cały czas znajdujemy się w centrum zainteresowania wroga, nie jesteśmy na zupełnie straconej pozycji. Wujaszek Sam wyposażył nas w całkiem niezły arsenał broni, nieskończoną ilość amunicji oraz „licencję na zabijanie” - tak więc karabin w dłoń i do boju, żołnierzu.

Baghdad Central: Desert Gunner oferuje szereg misji rozgrywających się w realistycznych otoczeniach, przyzwoicie zrealizowane animacje i fizykę gry, spore spektrum efektów specjalnych, listę 10 najlepszych wyników oraz możliwość pobrania dodatkowych poziomów. Wśród środków zagłady, za pomocą których eksterminujemy wroga znalazły się m.in. M-249 SAW (w Europie znany jako NATO Minimi) czy granatnik MK19, a także czołg M1A2 Abrams czy bojowy wóz piechoty M2 Bradley. Nasi przeciwnicy natomiast uzbrojeni są m.in. w popularne Kałasznikowy oraz wyrzutnie granatów RPG, często również zmierzymy się z czołgami T62 czy „starymi”, poczciwymi MIGami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Baghdad Central: Desert Gunner

12+

Wymagania sprzętowe Baghdad Central: Desert Gunner

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 850MHz
  • 128MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D
  • Windows ME/2000/XP