Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Terrorist Takedown (PC)
OkładkaTerrorist Takedown (PC)

Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie PC

Terrorist Takedown

„Terrorist Takedown” (w Polsce: „Konflikt na Bliskim Wschodzie”) to rozbudowana gra akcji, za której developing odpowiada rodzimy zespół City Interactive.

Akcji | FPP | terroryzm | współczesne konflikty | FPS | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie Premiera PC

13września2004

pudełko PL

13września2004

Gry podobne do Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie

Return to Castle Wolfenstein

Battlefield Vietnam

Joint Operations: Typhoon Rising

„Terrorist Takedown” (w Polsce: „Konflikt na Bliskim Wschodzie”) to rozbudowana gra akcji, za której developing odpowiada rodzimy zespół City Interactive. Gracze wcielają się tutaj w postać żołnierza elitarnej jednostki specjalnej, natomiast zadanie wyznaczone przez twórców programu polega na skutecznym przeprowadzeniu czystek wśród organizacji terrorystycznych czy samozwańczych bojówek partyzanckich, działających na obszarze Bliskiego Wschodu.

Szesnaście zróżnicowanych scenariuszy obecnych w grze (fabularna kampania) w głównej mierze polega na dynamicznej wymianie ognia, aczkolwiek nie można narzekać na brak zróżnicowania (standardowe etapy "chodzone" przeplatają się z m.in. pełnieniem pozycji strzelca na opancerzonym wozie bojowym typu Humvee czy śmigłowcu, a nawet pilotowaniu tej ostatniej maszyny). Dostępny arsenał jest charakterystyczny dla produkcji tego typu (pistolety, granaty, ciężkie karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet, etc.), zaś oprócz sprzętu podręcznego gracze dość często korzystają także z wielu działek zamontowanych na stałe w wybranych lokacjach.

Oprawa audio-wizualna „Terrorist Takedown” została oparta na, mocno zmodyfikowanym i dostosowanym do potrzeb zupełnie innej konwencji, silniku „Starmageddon 2: Project Freedom”. Faktyczną rozgrywkę obserwujemy z dwóch widoków: FPP („z oczu” prowadzonego bohatera) lub TPP (zza jego pleców). Zarówno modele postaci, jak i budynków prezentują bardzo dobry poziom wykonania, niewiele można także zarzucić efektom wystrzałów czy wybuchów. Z kolei za ścieżkę dźwiękową gry odpowiada polski zespół „Analog” (dynamiczno-klimatyczne brzmienia).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 447 głosów czytelników.

Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie cena w dniu premiery: 9,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 1GB HDD