Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2010, 16:37

autor: Remigiusz "Rock Alone" Maciaszek

Premiera Terrorist Takedown 3 w maju

Jak poinformował nas rodzimy deweloper CITY interactive trzecia odsłona strzelaniny Terrorist Takedown trafi do sklepów za niecały tydzień, 4 maja. Podobnie jak w przypadku poprzedników tak i tą część będzie można kupić za 19,99 zł.

Jak poinformował nas rodzimy deweloper CITY interactive,trzeciaodsłona strzelaniny Terrorist Takedown trafi do sklepów za niecały tydzień, 4 maja. Podobnie jak w przypadku poprzedników tak i tą część gry będzie można kupić za 19,99 zł.

Tym razem trafimy do Somalii, gdzie jako członek elitarnego oddziału antyterrorystycznego weźmiemy udział w odbiciu uprowadzonego statku i polowaniu na przywódcę terrorystów. Po drodze możemy spodziewać się zwrotu akcji, gdyż na rzeczonym statku znajdziemy niebezpieczne substancje mogące posłużyć do produkcji broni masowego rażenia.

Premiera Terrorist Takedown 3 w maju - ilustracja #1

Tradycyjnie już, twórcy gry oddadzą nam do dyspozycji spory arsenał współczesnych środków bojowych. Począwszy od pistoletu z tłumikiem, karabiny maszynowe, aż po snajperkę, którą „zdejmiemy” wrogów z większej odległości. W trakcie walki będzie można posłużyć się granatami błyskowymi, a w nocnych misjach wspomoże nas noktowizor. Czasami przyjdzie nam również korzystać z licznika Geigera, a nawet będziemy mieli okazję wziąć udział w „dzikiej”, ja kto określają twórcy, jeździe quadem.

Jak do tej pory seria prezentowała przeciętną jakość w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W przypadku trzeciej części cena nie uległa zmianie, chociaż nie stało by się nic złego gdyby poziom zabawy odrobinę się podniósł. Za co oczywiście warto trzymać kciuki, bądź co bądź City interactive to polska firma i jako takiej nie zaszkodzi kibicować.

Premiera Terrorist Takedown 3 w maju - ilustracja #2

 

Premiera Terrorist Takedown 3 w maju - ilustracja #3