Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2006, 10:14

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Zagraj w demo Skoku przez płot (Over the Hedge)

Amerykańska premiera zręcznościówki o nazwie Over the Hedge, czyli gry wzorowanej na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, odbyła się 10 maja. W Polsce na Skok przez płot zaczekamy do 7 lipca, jednak już teraz wszyscy zainteresowani mogą wypróbować program, gdyż właśnie ukazało się jego PeCetowe demo.

Amerykańska premiera zręcznościówki o nazwie Over the Hedge, czyli gry wzorowanej na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, odbyła się 10 maja. W Polsce na Skok przez płot zaczekamy do 7 lipca, jednak już teraz wszyscy zainteresowani mogą wypróbować program, gdyż właśnie ukazało się jego PeCetowe demo. Można je pobrać z naszego działu Pliki, a jego rozmiar wynosi 182,7 MB.

Zagraj w demo Skoku przez płot (Over the Hedge) - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że w wirtualnym odpowiedniku Over the Hedge gracz ma okazję wcielić się w bohaterów znanych z filmowego pierwowzoru - oprócz szopa pracza o imieniu RJ, użytkownik może pokierować jeszcze trzema postaciami: żółwiem Vernem, wiewiórem o imieniu Hammy oraz skunksicą Stellą. Twórcy programu przygotowali ponad trzydzieści poziomów do przejścia, usytuowanych w znanych z filmu miejscach oraz w ponad dziesięciu nowych, stworzonych wyłącznie na potrzeby gry, lokacjach, tj. kanały ściekowe czy westernowy park rozrywki.

Zagraj w demo Skoku przez płot (Over the Hedge) - ilustracja #2

 

W Stanach Zjednoczonych omawiany tytuł ukazał się w wersji przeznaczonej na PC oraz konsole PS2, Xbox, GC, NDS oraz GBA. W naszym kraju, dzięki firmie LEM, 7 lipca na półkach sklepowych pojawią się edycje gry dedykowane platformom PC, PlayStation 2 oraz Xbox. W tym samym dniu do polskich kin wejdzie filmowy pierwowzór Skoku przez płot.

Zagraj w demo Skoku przez płot (Over the Hedge) - ilustracja #3

 

Więcej informacji na temat programu znajdziecie na naszych łamach.