Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 maja 2009, 17:34

Wygraj PLAYSTATION 3 z grą Buzz! Polskie Łamigłówki

W związku z rozpoczęciem Międzynarodowych Mistrzostw Świata w grze Buzz!, serwis Gry-Online wspólnie z firmą Sony Komputer Entertainment Polska przygotowywał dla swoich czytelników specjalny konkurs, w którym główną nagrodą jest konsola PlayStation 3 wraz z grą Buzz! Polskie Łamigłówki.

W związku z rozpoczęciem Międzynarodowych Mistrzostw Świata w grze Buzz!, serwis Gry-Online wspólnie z firmą Sony Computer Entertainment Polska przygotowywał dla swoich czytelników specjalny konkurs, w którym główną nagrodą jest konsola PlayStation 3 wraz z grą Buzz! Polskie Łamigłówki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dziesięć testowych pytań, które znajdziecie w tym miejscu. Pytania nie są zbyt trudne, aczkolwiek z pewnością wymagają odrobiny zastanowienia się i posiadania sporej dozy wiedzy ogólnej.

Wygraj PLAYSTATION 3 z grą Buzz! Polskie Łamigłówki - ilustracja #1

Oprócz głównej nagrody, na sympatyczne upominki w postaci gry Buzz! Polskie Łamigłówki może liczyć także siódemka szczęśliwców, którym uda się prawidłowo odpowiedzieć na zadane w konkursie pytania. Zakończenie zabawy przewidujemy na dzień 31 maja.

Wyłącznym fundatorem nagród jest firma Sony Computer Entertainment Polska.