Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2009, 08:30

autor: Jiker

Wybierz zawartość edycji kolekcjonerskiej God of War III

Wybór zawartości stanowiącej o wyjątkowości edycji kolekcjonerskiej nie jest łatwym zadaniem. Wie o tym doskonale wielu producentów gier, w tym – okazuje się – także autorzy trzeciej odsłony cyklu God of War. W związku z owymi trudnościami podjęli oni jednak rzadko obowiązującą zasadę skonsultowania się z fanami.

Wybór zawartości stanowiącej o wyjątkowości edycji kolekcjonerskiej nie jest łatwym zadaniem. Wie o tym doskonale wielu producentów gier, w tym – okazuje się – także autorzy trzeciej odsłony cyklu God of War. W związku z owymi trudnościami zdecydowali się na skonsultowanie z fanami. Dokonali tego zamieszczając na łamach portalu PlayStation.com specjalną ankietę skierowaną do posiadaczy aktywnego konta PlayStation Network. Przy jej pomocy możemy wybrać ostateczny kształt limitowanej wersji God of War III.

Wybierz zawartość edycji kolekcjonerskiej God of War III - ilustracja #1

Poza dosyć standardowymi opcjami wyboru – koszulką, ścieżką dźwiękową, albumem z grafikami, płytą z filmem Making of – autorzy przygotowali kilka zdecydowanie bardziej interesujących propozycji. Spośród nich warty wzmianki jest komiks (efektowne wydawnictwo byłoby ozdobą półki), jeden z trzech gadżetów dla kolekcjonerów oraz dwie pierwsze odsłony God of War zapisane na płycie Blu-ray. Trzeba przyznać, że ostatni wybór byłby świetnym prezentem dla wszystkich miłośników przygód Kratosa. Dlatego też zachęcamy wszystkich posiadaczy konta PSN do oddania swoich głosów na jedyną słuszną opcję ;-).

Dzieło studia Sony mieszczącego się w Santa Monica zadebiutuje na światowym rynku na przełomie 2009 i 2010 roku. Zaoferuje nam niezwykle brutalną rozgrywkę oraz możliwość zmierzenia się z potężnymi tytanami. Szczegółów odnośnie mechaniki gry dostarcza nam m.in. film, który wyciekł pod koniec marca.