Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2007, 09:49

autor: Major Doktor Upiorna

Wojny grzybów lądują na konsolach od Nintendo

Pierwsze informacje na temat pozycji o tytule Mushroom Men przekazaliśmy Wam w połowie lutego, kiedy to dowiedzieliśmy się, że byli szefowie Gathering of Developers postanowili założyć własną firmę o nazwie Gamecock Media Group. Obecnie doszły nas słuchy, że zapowiedziana wówczas wyżej wymieniona gra trafi do posiadaczy konsol Wii i Nintendo DS.

Pierwsze informacje na temat pozycji o tytule Mushroom Men przekazaliśmy Wam w połowie lutego, kiedy to dowiedzieliśmy się, że byli szefowie Gathering of Developers postanowili założyć własną firmę o nazwie Gamecock Media Group. Obecnie doszły nas słuchy, że zapowiedziana wówczas wyżej wymieniona gra trafi do posiadaczy konsol Wii i Nintendo DS. Ma się ona pojawić w połowie przyszłego roku.

Wojny grzybów lądują na konsolach od Nintendo - ilustracja #1

Akcja zabawy zostanie umieszczona w mikroświecie grzybów stylizowanych na postaci ludzkie, osiedlonych z dala od gatunku homo sapiens. Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy tej nieco surrealistycznej krainy będą wiedli spokojny żywot. Gracz, wcielając się w tytułową postać, stanie się świadkiem strasznej wojny grzybów. Przekształcając przedmioty codziennego użytku i śmieci w broń otrzyma on szansę na wzięcie czynnego udziału w walce.

Wojny grzybów lądują na konsolach od Nintendo - ilustracja #2

Developerzy wyjawili, że każda z wersji Mushroom Men wykorzysta największe atuty swojej konsoli docelowej. Posiadacze NDS powinni spodziewać się rysowania stylusem odpowiednich kształtów na panelu dotykowym. Natomiast właściciele Wii zapewne mogą liczyć na wykonywanie ruchów, mających na celu odwzorowanie poszczególnych czynności.

Wojny grzybów lądują na konsolach od Nintendo - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.