Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2007, 10:50

autor: Jiker

Wirujący seks już wkrótce na ekranach komputerów

Firma Codemasters Online Gaming ujawniła pierwsze informacje na temat swojej nowej gry, będącej adaptacją słynnego obrazu Dirty Dancing z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że głównym powodem podjęcia decyzji o rozpoczęciu prac nad tą produkcją jest dwudziesta rocznica premiery filmowego hitu.

Firma Codemasters Online Gaming ujawniła pierwsze informacje na temat swojej nowej gry, będącej adaptacją słynnego obrazu Dirty Dancing (wydanego u nas pod tytułem Wirujący seks)z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że głównym powodem podjęcia decyzji o rozpoczęciu prac nad tą produkcją jest dwudziesta rocznica premiery filmowego hitu.

Zgodnie z wymogami dzisiejszych czasów film traktujący o uczuciowym, niemal erotycznych aspekcie tańca zostanie przystosowany do reguł tzw. casual games i wydany jako... gra logiczna z elementami akcji. Autorami tego iście kuriozalnego pomysłu są autorzy współtworzący studio Say Design. Niestety nie ujawnili oni detali, mogących nakreślić nam system rozgrywki. Ze stosownego oświadczenia prasowego możemy się jedynie dowiedzieć, że Dirty Dancing – The Video Game! trafi do sprzedaży pod koniec bieżącego roku. W sieci zadebiutowała także oficjalna strona internetowa gry.

Wirujący seks już wkrótce na ekranach komputerów - ilustracja #1

Tetris nowej generacji? Przekonamy się już wkrótce.

Przypominamy, że film Dirty Dancing trafił do kin w 1987 roku. Światowe wpływy ze sprzedaży biletów przyniosły producentom aż 170 milionów dolarów. Co więcej, do dzisiaj rozeszło się również blisko dziesięć milionów płyt DVD z tym obrazem.