Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2006, 20:29

WiFi na Wii = WiFi na NDS

Wygląda na to, że potyczki internetowe pomiędzy właścicielami konsol Nintendo Wii przybiorą postać FriendCode’ów oraz schadzek wzorowanych na rozwiązaniach sieciowych stworzonych dla konsoli przenośnej Nintendo DS.

Wygląda na to, że potyczki internetowe pomiędzy właścicielami konsoli Nintendo Wii przybiorą postać FriendCode’ów oraz schadzek wzorowanych na rozwiązaniach sieciowych stworzonych dla konsoli przenośnej Nintendo DS.

Takie oto informacje przedstawił Takahashi Tezuka, generalny menedżer od spraw rozwoju pracujący w firmie Nintendo, w trakcie czatu przeprowadzonego przez serwis IGN. Stwierdził, że takie rozwiązanie jest proste, bezpiecznego i, co najważniejsze, darmowe. Być może, ale czy nie byłoby lepsze wprowadzenie usługi wzorowanej na Xbox Live, będącej integralną częścią Wii Connect 24?

Więcej informacji na temat WiFi Connect 24 znajdziecie w naszej relacji z oficjalnej konferencji firmy Nintendo.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej