Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2008, 11:32

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 grudnia 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: startuje live event w Warhammer Online, Kevin Conroy w Batman: Arkham Asylum, Edge wybiera najlepsze gry 2008 roku, edycja kolekcjonerska X-Blades i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: startuje live event w Warhammer Online, Kevin Conroy w Batman: Arkham Asylum, Edge wybiera najlepsze gry 2008 roku, edycja kolekcjonerska X-Blades i inne. Zapraszamy do lektury.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Dzisiaj w ramach MMOcRPG Warhammer Online: Age of Reckoning startuje Keg End, live event związany z obchodami krasnoludzkiego nowego roku. Do 6 stycznia gracze będą mogli nie tylko wypuszczać fajerwerki podczas szarży, wynajdować specjalne piwa podczas wycieczek po warhammerowych pubach, ale także zdobyć wiele rzadkich przedmiotów i nagród w formie dodatkowych punktów wpływu.

Batman: Arkham Asylum

Poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy użyczą swoich głosów głównym postaciom gry Batman: Arkham Asylum, powstającej na PC, PS3 i Xbox 360. W rolę Jokera wcieli się Mark Hamill, znany szerzej z roli Luke’a Skywalkera, natomiast Batmana odegra Kevin Conroy, który od piętnastu lat podkłada głos Mrocznemu Rycerzowi w licznych filmach i serialach animowanych. Produkcja ukaże się na rynku latem przyszłego roku.

Fallen Earth

Firma Icarus Studios poinformowała o rozpoczęciu zapisów na alfa-testy futurystycznego MMOcRPG o tytule Fallen Earth. Aby uzyskać szansę na wzięcie udziału w testach należy zarejestrować się na oficjalnym forum gry.

Edge

Magazyn Edge przyznał nagrody najlepszym grom 2008 roku. Najwięcej z nich, bo aż cztery, przypadło dziełu Media MoleculeLittleBigPlanet – w tym ta najważniejsza, za najlepszą produkcję bieżącego roku.

X-Blades

TopWare Entertainment, wydawca gry X-Blades, ujawnił szczegóły na temat edycji kolekcjonerskiej najnowszego dzieła studia Gaijin Entertainment. Produkcja trafi do europejskich sklepów 14 stycznia 2009 roku, w tym polskich. Pełną zawartość zestawu znajdziecie na poniższym zdjęciu:

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 grudnia 2008) - ilustracja #1

Nintendo

Firmy Nintendo oraz Nyko podpisały porozumienie, na mocy którego drugi z wymienionych podmiotów uzyskał prawo do wprowadzenia do sprzedaży przemodelowanego Wii Kama Wireless Nunchuk. Wcześniejsze jego wersje naruszyły niektóre z patentów japońskiego koncernu i były powodem sporu pomiędzy firmami.

Harry Potter and the Half-Blood Prince

W sieci opublikowany został zestaw Osiągnięć, jakie będziemy mogli zdobyć w grze Harry Potter and the Half-Blood Prince. Pełną listę Achievementów znajdziecie na łamach serwisu Worthplaying.

Tiger Woods PGA Tour 09

Amerykańska organizacja Advertising Standards Authority twierdzi, że reklama najnowszej odsłony cyklu Tiger Woods PGA Tour wprowadza klientów w błąd. Ukazano w niej bowiem Tigera Woodsa machającego Wiimotem, podczas gdy na ekranie widzimy fragment rozgrywki wyjęty z wersji na konsolę Xbox 360. Electronic Arts potwierdziło, że faktycznie taka sytuacja ma miejsce, aczkolwiek jest to wynikiem niewiedzy agencji, która przygotowywała materiał. Po prostu film z konsoli Xbox 360 ma jakość lepiej nadającą się do emisji w mediach – dlatego użyto właśnie jego.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Prince of Persia

Prison Tycoon 4: SuperMax

Iron Grip: Warlord

Mystery Case Files: MillionHeir

Nancy Drew: The Mystery of the Clue Bender

Nacho Libre

Monster Trucks DS

Monster Bomber

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Fight Night Round 4

The Hunter

gry