Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2019, 19:33

Batman Arkham Collection potwierdzone przez Rocksteady

Wczoraj, za sprawą serwisu Amazon, pojawił się przeciek, który zasugerował, że Batman Arkham Collection pojawić ma się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 we wrześniu tego roku. Dziś informacje te zostały potwierdzone przez producenta – studio Rocksteady.

Batman Arkham Collection pojawi się na rynku we wrześniu tego roku. - Batman Arkham Collection potwierdzone przez Rocksteady - wiadomość - 2019-07-08
Batman Arkham Collection pojawi się na rynku we wrześniu tego roku.

Wczoraj na stronie brytyjskiego Amazona pojawiła się karta gry poświęcona Batman Arkham Collection. Kolekcja ma stanowić kompletne wydanie trzech tytułów od studia Rocksteady z serii o Człowieku-Nietoperzu – Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight. Informacja ta miała wówczas charakter nieoficjalny, ponieważ nie została potwierdzona przez twórców cyklu. Dziś uległo to zmianie. Studio Rocksteady, odpowiedzialne za stworzenie powyższych gier, ogłosiło za pośrednictwem swojego konta Twitter, że Batman Arkham Collection pojawi się na rynku europejskim we wrześniu tego roku. Będzie ona dostępna w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Jak już zostało wspomniane, kolekcja zawierać będzie tylko odsłony serii Batman: Arkham wyprodukowane przez studio Rocksteady. Dlatego też w Batman Arkham Collection nie znajdziemy Batman: Arkham Origins, za której stworzenie odpowiedzialne było Warner Bros. Games Montreal. Dodatkowo, w przypadku wersji na PS4, załączona zostanie skórka Earth 2 Dark Knight, która pierwszy raz pojawi się poza Ameryką Północną. Według karty ze sklepu Amazon, oprócz wspomnianych powyżej rzeczy, możemy liczyć także na kompletną zawartość popremierową do każdego z tytułów oraz stellbook.

Każdy zainteresowany zestawem może, za pośrednictwem Amazona, złożyć zamówienie przedpremierowe. Zestaw wyceniony jest na 39,99 funta (ok. 190 złotych). Na ten moment nie wiadomo, czy Batman Arkham Collection doczeka się wydania poza Europą. Widomo jednak, że skórka Earth 2 Dark Knight zostanie udostępniona za darmo dla wszystkich posiadaczy Arkham Knight na początku 2020 roku.