Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2012, 13:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (The Binding of Isaac, Aion, Titan, Quadratum Mortis) 23/1/12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamkniętych beta testach produkcji MMO Aion, zapowiedzi nowej gry Quadratum Mortis, reklamach w nadchodzącym projekcie firmy Blizzard oraz nazwie Sleeping Dogs zarejestrowanej przez firmę Square Enix.

The Binding of Isaac

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Binding of Isaac. Dzieło studia Team Meat możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 11 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Aion

26 stycznia rozpoczną się zamknięte beta testy gry MMO Aion w wersji free to play. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, musicie zapisać się do newslettera na oficjalnej stronie i liczyć na to, że otrzymacie zaproszenie. Najbardziej aktywni użytkownicy zostaną nagrodzeni profilem weterana, a nawet kontem premium Gold Packet, gdy w lutym produkcja studia NCsoft oficjalnie stanie się darmowa.

Quadratum Mortis

Tureckie studio LAMAGAMA Interactive zapowiedziało grę Quadratum Mortis przygotowywaną wyłącznie na PlayStation 3. Produkcja zaoferuje wsparcie dla PlayStation Move, choć możliwe będzie również sterowanie zwykłym padem. Twórcy dla większej immersji zalecają skorzystanie z dwóch kontrolerów PlayStation Move naraz. Wtedy każdy z nich będzie odpowiadać oddzielnie za ruchy tarczą i mieczem. Jest to jednocześnie jedyna wskazówka na temat rozgrywki. Na więcej szczegółów musimy poczekać.

Wieści ze świata (The Binding of Isaac, Aion, Titan, Quadratum Mortis) 23/1/12 - ilustracja #1

Titan

Wygląda na to, że w nadchodzącej grze MMO firmy Blizzard o kodowej nazwie Titan znajdziemy tzw. product placement, czyli reklamę prawdziwych produktów w wirtualnym świecie. Wskazuje na to jedno z ogłoszeń umieszczonych na oficjalnej stronie dewelopera.

Sleeping Dogs

Firma Square Enix zarejestrowała w europejskim urzędzie patentowym nazwę Sleeping Dogs. W sieci pojawiły się spekulacje, że w związku z jej podobieństwem do tytułu gry Kane & Lynch 2: Dog Days, może chodzić o trzecią odsłonę serii studia IO Interactive. Wydawca nie komentuje tych doniesień.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

A Game of Dwarves

Sniper Elite V2

Resident Evil: Revelations

Napoleon’s Campaigns II

Tony Hawk’s Pro Skater HD

Puddle

Mass Effect 3

World of Warplanes

Snipers

Captain Morgane and the Golden Turtle

War of the Roses

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w The Settlers Online Gramy!

Darksiders II – kulisy produkcji #1 śmierć powstaje (PL)

Max Payne 3 – kulisy produkcji #2 – celowanie i broń (PL)

Kingdoms of Amalur: Reckoning – kulisy produkcji #8 umiejętności i rzemiosło (PL)

Resident Evil 6 – trailer #1

Kingdoms of Amalur: Reckoning – kulisy produkcji #9 tworzenie grafiki (PL)